...

Журнал «Охорона праці і пожежна безпека» № 1, 2023

ДОСВІД КОМПАНІЙ

Поведінковий аудит безпеки: практичний кейс. Поведінкова безпека в умовах війни
Основні кроки проведення ПАБ: практичний кейс і зразки документів. Що треба знати про оформлення результатів ПАБ та які заходи застосувати після його проведення? Поведінкова безпека в умовах воєнного стану: дії керівника та працівника.

ІНФОРМУЮТЬ ПОСАДОВІ ОСОБИ

Спільними зусиллями — до безпечної праці

АКТУАЛЬНЕ ПИТАННЯ

Новий Порядок ідентифікації ОПН. Як виконати ідентифікацію об’єкта: пояснюємо на прикладі
Ідентифікація ОПН — законодавче підґрунтя. Дізнайтеся чи існує тепер таке поняття як ПНО? А також отримайте приклад умовної ідентифікації ОПН та зразок повідомлення про результати ідентифікації ОПН.

ПАМ’ЯТКА

Дії при пожежі, коли неможливо вийти з приміщення

Експлуатація дизель-генератора: потрібен дозвіл чи декларація? Пальне для нього: чи потрібен дозвіл на зберігання?
В цьому матеріалі знайдете інформацію для компаній, підприємств, організацій, які придбали та використовують дизель- генератор, про те, який документ вони мають отримати — дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки чи декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці?

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Як визначати категорії приміщень з вибухопожежної та пожежної небезпеки
Дізнайтеся про категорії вибухопожежної та пожежної небезпеки: для яких приміщень визначати та на що може впливати результат розрахунку категорії. А також хто і які рішення має прийняти щодо вжиття відповідних заходів для гарантування вибухопожежної та пожежної безпеки.

ПАМ’ЯТКА

Домедична допомога постраждалим при загальному переохолодженні та/або відмороженні

ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Цивільний захист на підприємстві: в мирний час та в умовах воєнного стану
Об’єктові формування та завдання суб’єктів господарювання. Навчання діям у надзвичайних ситуаціях і проведення інструктажів. Примірний перелік документів з питань ЦЗ для підприємства. ЄДСЦЗ під час воєнного стану — усе це в статті.

ВІДПОВІДАЄМО. ТОП-100 ЗАПИТАНЬ ДО ЕКСПЕРТІВ

Які особливості безпечної роботи під час провадження освітньої діяльності у дистанційній формі

Функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони: які зміни відбулися

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Перевезення небезпечних вантажів і Наказ № 449. Нові вимоги діють з 1 січня
Вимоги до персоналу та транспорту. Ліцензія на період воєнного стану. Хто та яким чином погоджує маршрути руху транспортних засобів? Наказ МВС № 449: нові вимоги діють з 1 січня. Засоби пожежогасіння та обладнання: що має бути на транспорті.

Покрокова інструкція: реєструємо навантажувач
Ця стаття проведе вас крок за кроком через всі процедури, пов’язані з реєстрацією спецтехніки, на прикладі звичайного вилкового навантажувача. Реєстрація навантажувача — що треба знати власникам або уповноваженим ними особам. Покрокова інструкція з реєстрації навантажувача, із зазначенням термінів і витрат на послуги державних органів.

ЗАХИСТ ОРГАНІВ ДИХАННЯ

Нова процедура вибору фільтрувальних респіраторів. Три кроки
Остаточний вибір ЗІЗОД, що базується на уточненні величини ризику. Контроль за наявністю шкідливих речовин виконується на виробництві. Рекомендації, щоб фільтрувальні респіратори знижували забрудненість вдихуваного повітря до допустимої величини.

ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА

Переохолодження та відмороження: як вчасно та правильно надати допомогу
Переохолодження — за яких умов виникає та які зміни викликає? Відмороження: які ступені розрізняють? Домедична допомога постраждалим при загальному переохолодженні та/або відмороженні.

Придбати