Вебінар «Керівник та спеціаліст з безпеки праці: як досягти порозуміння і працювати ефективно»

Вебінар «Керівник та спеціаліст з безпеки праці: як досягти порозуміння і працювати ефективно»

Що таке вимоги ISO 45001?

ISO 45001 – це міжнародний стандарт системи управління охороною праці, розроблений Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO). Його основна мета – забезпечити безпеку та здоров’я працівників шляхом встановлення ефективної системи управління охороною праці в організації.

Фахівці з охорони праці завжди стоять перед викликом – як вплинути на керівництво, щоб воно було більш свідомим та дієвим у справах безпеки праці. Відділ охорони праці може стежити за відповідністю до стандарту ISO 45001:2018, але чому  керівники часто “не чують” пропозицій та рекомендацій? Щоб знайти відповідь на це питання – обов’язково завітайте на наш безкоштовний захід.

Що детально обговоримо?

  • Проблематика: часто служба охорони праці стикається з проблемою, як переконати керівника вжити бажаних заходів з безпеки праці: придбати сучасні ЗІЗ, виділити кошти на ремонт, прийняти участь у лідерських заходах з безпеки праці тощо. Чому ця проблема часто зустрічається? Як її подолати?
  • Вимоги міжнародного стандарту з безпеки праці ISO 45001:2018 в частині аналізу керівництва.
  • Основні причини, чому керівник “не чує” фахівця з ОП.

Ви гарантовано отримаєте можливість проконсультуватись з експертом під час вебінару і поставити йому запитання в усній або письмовій формі. Також, отримаєте презентацію та запис заходу. 

‍🔥 Не пропустіть можливість отримати цінний інсайт та зробити крок у напрямку вдосконалення системи управління охороною праці у вашій організації. Реєструйтеся просто зараз!


ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 14 березня 2024 року
ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: 12:00 – 13:00
ФОРМАТ: Online
ВАРТІСТЬ: БЕЗКОШТОВНО

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ