Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Статті

Повернутися до переліку cтатей

Вимоги безпеки під час роботи з пестицидами в агрокомплексі

Як вберегтися від шкідливих наслідків при роботі із засобами захисту рослин і тварин? В статті подано матеріал з цієї теми, необхідний для роботи в агрокомплексі

Більшість пестицидів небезпечні для людини. Нераціональне їх застосування є причиною накопичення токсичних речовин у ґрунті, воді та продуктах харчування, а порушення технологій внесення пестицидів призводить до потрапляння токсинів до організму працівників.

Пестициди вражають майже всі органи людини, спричиняючи у них дистрофічні зміни, порушуючи обмін речовин, пригнічуючи функції нервової системи.

Залежно від дози, токсичності, тривалості дії пестициду, шляхів і швидкості надходження його до організму, а також від стану організму людини та виробничого довкілля можуть розвиватися гострі, підгострі й хронічні отруєння.

Про шкідливі та небезпечні чинники на роботах з пестицидами, нормативи застосування пестицидів, запобігання отруєнням та захист від шкідливого впливу отрутохімікатів читайте у статті експерта нашого журналу в № 9/2017 у разі отруєння пестицидами.

Олександр Войналович,
завідувач кафедри охорони праці та інженерії середовища Національного університету біоресурсів і природокористування України

Джерело: журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Придбати журнал із додатком
Придбати електронний журнал «Охорона праці і пожежна безпека»
Придбати вигідний комплект видань

Читайте такожРозсилка новин