Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин
Охорона праці

Змінено Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки!

У лютому внесені зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.  

Відтак  оновлений перелік робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці ( Додаток 6 ), перелік машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що експлуатуються (застосовуються) на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (Додаток 7 ) та внесено зміни до форми бланкудекларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (Додаток 8 ).

Постановою Кабінету Міністрів України встановлено порядок подання декларації у паперовому вигляді, відповідно до якого  для реєстрації Декларації подаються два примірники Декларації на виконання робіт підвищеної небезпеки та/або на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України  затверджено перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг, до яких віднесено реєстрацію декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Нагадуємо, що Декларація у двох примірниках подається суб’єктом господарювання особисто або уповноваженою ним особою за формою згідно з оновленим додатком 8 Порядку особисто чи надсилається рекомендованим листом з описом вкладення до центрів надання адміністративних  послуг або територіальних підрозділів ЦНАП (радимо заздалегідь уточнювати, куди потрібно звертатия саме у Вашому населеному пункті).

Джерело: редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» за матеріалами Управління Держпраці у Львівській області.Розсилка новин