Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Діє новий Технічний регламент ліфтів

З 5 січня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 438, якою затверджено «Технічний регламент ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів».

Дія цього Технічного регламенту поширюється на нові ліфти, що введені в обіг після набрання ним чинності, які постійно обслуговують будівлі та споруди та призначені для перевезення:

• людей;

• людей і вантажів;

• тільки вантажів, якщо пристрій для перевезення є доступним, тобто людина може безперешкодно заходити до нього, і обладнаним засобами керування, розташованими всередині пристрою для перевезення або в межах досягання людини, яка перебуває всередині пристрою для перевезення.

Цей Технічний регламент застосовується до нових компонентів безпеки для ліфтів, зазначених у Додатку 3, а саме:

1. Пристрої для замикання дверей шахти ліфта.

2. Пристрої для запобігання падінню, зазначені упункті 21 додатка 1 до Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки до ліфтів, для унеможливлення падіння кабіни чи неконтрольованого руху.

3. Пристрої для обмеження перевищення швидкості.

4. Буфери: 1) акумулювання енергії: - нелінійні; - із амортизацією зворотного руху (із буферним поверненням); 2) розсіювання енергії.

5. Захисні пристрої, що встановлені на циліндрах силових гідравлічних систем, для запобігання падінню пристрою перевезення.

6. Електричні пристрої безпеки у вигляді електричних кіл безпеки, що містять електронні компоненти.

Джерело: редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» за матеріалами прес-служби Головного управління Держпраці України в Одеській обл. 

Розсилка новин