Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Чи була несправною система протипожежної безпеки в Соборі Паризької Богоматері?

Французький слідчим вдалося з'ясувати, з якого саме місця розпочалася пожежа у Соборі Паризької Богоматері. До такого висновку правоохоронці дійшли після перегляду безлічі відеозаписів і фотографій трагедії.

На переконання слідчих, осередок займання розташовувався у центрі даху собору неподалік основи славнозвісного шпилю Нотр-Даму, пише CNN.

Наразі правоохоронці розглядають дві версії щодо спалаху пожежі. За однією з них, вогонь поширився собором через те, що датчики пожежної безпеки спрацювали неналежним чином. На це вказує той факт, що служба безпеки Нотр-Даму помітила займання, коли висота полум'я становила вже майже три метри. Зокрема, сигнал тривоги з датчика надійшов о 18:15 за місцевим часом, але співробітники музею нічого не побачили. Натомість загорання було виявлено вже після другого сигналу датчика, що пролунав о 18:43.

Щодо другої версії, то слідчі перевіряють ліфти, які було збудовано для робітників. Щоправда, інші деталі видання не оприлюднило.

Раніше криміналісти, що працюють на місці пожежі в Соборі Паризької Богоматері, зазначали, що причиною інциденту стала проблема з електрикою.

Джерело: 24tv.ua

Читайте такожРозсилка новин