
За тиждень, 28 квітня, міжнародна спільнота відзначатиме Всесвітній день охорони праці, і цьогорічний фокус, гасло, визначене Міжнародною організацією праці: Революція в галузі безпеки та здоров’я: роль ШІ та діджиталізації у сфері праці.
Кампанія до Дня охорони праці зосередиться на нових методах роботи: автоматизація завдань, аналіз великих даних, розумні цифрові системи та управління працівниками за допомогою ШІ. За аналітикою МОП, автоматизація та сучасні технології змінюють правила гри, роблячи робочі місця безпечнішими та ефективнішими.
Цифровий контроль – це ваша впевненість. Завдяки системному підходу, керівники завжди знають, коли мають відбутися інструктажі, навчання, медогляди чи перевірка обладнання. Це виключає ризики людського фактора і дає змогу запобігти інцидентам до того, як вони стануть проблемою.
Плакати / стенди / наліпки / знаки — у магазині від журналу «Охорона праці і пожежна безпека»
У світі, де штучний інтелект стає все більшою нормою нашого повсякденного життя та робочого оточення. Вимоги до навичок, потрібних для успішної кар’єри, змінюються, а традиційні професії переосмислюються або автоматизуються. Розвиток штучного інтелекту на робочому ринку також поставляє перед нами ряд етичних та правових питань, які потребують серйозного обговорення та розробки відповідного законодавства. Важливо забезпечити, щоб впровадження ШІ було не лише технологічно вдосконалене, але й етично обґрунтованим, з урахуванням прав та інтересів працівників. Отже, вивчення впливу штучного інтелекту на робочий ринок є критично важливим для розуміння та ефективного впорядкування майбутнього працевлаштування та розвитку кар’єри.
АУДИТ ОХОРОНИ ПРАЦІ — незалежна комплексна перевірка підприємства на відповідність законодавству України
0 (800) 21 99 77 • Email: info@mediapro.com.ua
Попередити, а не виправляти – ось головна стратегія впровадження сучасних методів управління ризиками, де кожен працівник стає частиною великої системи безпеки. Цифровізація – це не майбутнє, а реальність.
Джерело: ПФУ