Що визначає Технічний регламент рухомого обладнання, що працює під тиском


Що визначає Технічний регламент рухомого обладнання, що працює під тиском

Технічний регламент визначає вимоги до рухомого обладнання, що працює під тиском, з метою безпечності та обігу такого обладнання на ринку України.

Редакція Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском від 20.06.2019 (постанова КМУ від 04.07.2018 р. № 536) набула чинності 20.01.2020. Відповідно втратила чинність постанова «Про затвердження Технічного регламенту пересувного обладнання, що працює під тиском» КМУ від 05.11.2008 р. № 967.

Дія цього Технічного регламенту поширюється на: нове рухоме обладнання, що працює під тиском, визначене в пп. 18 п. 5 цього Технічного регламенту, яке не було введено в обіг, для надання його на ринку; рухоме обладнання, що працює під тиском, визначене в пп. 18 п. 5 цього Технічного регламенту, яке має маркування знаком відповідності цьому Технічному регламенту або Технічному регламенту пересувного обладнання, що працює під тиском, затвердженому постановою КМУ від 05.11.2008 р. № 967, для проведення періодичного інспектування, проміжного інспектування, виняткових перевірок і використання; рухоме обладнання, що працює під тиском, визначене в пп. 18 п. 5 цього Технічного регламенту, яке не має маркування знаком відповідності Технічному регламенту пересувного обладнання, що працює під тиском, затвердженому постановою КМУ від 05.11.2008 р. № 967, для проведення переоцінки відповідності.

Дія цього Технічного регламенту не поширюється на рухоме обладнання, що працює під тиском, яке введено в обіг до набрання чинності постановою КМУ «Про затвердження Технічного регламенту пересувного обладнання, що працює під тиском» від 05.11.2008 р. № 967 і не могло бути предметом переоцінки відповідності.

Джерело: Управління Держпраці

Матеріали до теми


Зразок складання Правил внутрішнього трудового розпорядку
У попередній публікації «Правила внутрішнього трудового розпорядку: вимоги та порядок прийняття» ми детально розглянули вимоги щодо складання ПВТР, навели перелік положень, які ...
Правила внутрішнього трудового розпорядку: вимоги та порядок прийняття
Правила внутрішнього трудового розпорядку (далі — ПВТР) підлягають застосуванню до всіх працівників підприємства, які працюють за трудовим договором, без огляду на ...