Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Пропонується карати за перешкоджання перевіркам пожежної безпеки

Кабінет Міністрів пропонує депутатам карати за перешкоджання перевіркам пожежної безпеки серйозними штрафами. Відповідний законопроект № 3931 зареєстрований у Парламенті.

Так, закон пропонує ввести нову статтю у Кодекс про адміністративні правопорушення «Створення перешкод для діяльності уповноважених посадових осіб центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд (контроль) у сфері техногенної та пожежної безпеки, у тому числі пов’язаної з проведенням перевірок».

За перешкоджання може загрожувати штраф у розмірі від 1-ї до 2-х тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17–34 тисячі гривень), а за повторне вчинення правопорушення протягом року — від 2-х до 3-х тисяч таких мінімумів (34–51 тисяча гривень).

Крім того, відповідно до документа, поліцейські і посадові особи органу державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки отримують повноваження складати протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 18514 Кодексу.

Кабмін звертає увагу, що правопорушники можуть не давати оформити протокол. У зв’язку з цим співробітникам поліції хочуть дозволити проводити адміністративне затримання до встановлення особи правопорушника, якщо останній перешкоджає перевірці пожбезпеки.

Джерело: Судово-юридична газета

 Розсилка новин