У Молдові державна компанія Energocom повідомила про закупівлю електроенергії, необхідної для покриття дефіциту 2 січня, зокрема, з України. Про це повідомляє NewsMaker.
У компанії поінформували, що було зарезервовано необхідні потужності на четвер, 2 січня.
Там також пояснили, що оскільки постачання електроенергії на кордоні Молдови і Румунії обмежене діапазоном 315 МВт з необхідних 650-800 МВт, частину електроенергії резервують на щоденних аукціонах із потужностей, які не використовують на інших кордонах Румунії із сусідніми країнами.
Раніше писали: Про індивідуальні альтернативні джерела енергії для мешканців багатоквартирних будинків
«Ми додатково будемо закуповувати електроенергію в українського «Енергоатома» – у нічні години, коли у наших колег є надлишок енергії і вони можуть її експортувати», – зазначили в Energocom.
Тим часом урядова комісія Молдови із надзвичайних ситуацій прозвітувала у середу про покриття дефіциту електроенергії після припинення поставок російського газу.
У комісії запевнили, що споживання електроенергії 1 січня вдалось повністю покрити з різних джерел, уникнувши віялових відключень.
Російський «Газпром» 28 грудня повідомив, що припинить постачання газу до Молдови через «борги». У Молдові 16 грудня запровадили режим надзвичайної ситуації в енергетиці. 31 грудня Міненергетики повідомило, що у січні 2025 року більшу частину електроенергії Молдова імпортує із сусідньої Румунії, а 30 % забезпечать місцеві ТЕЦ. Молдавська ДРЕС із 1 січня 2025 року перейде на генерацію електроенергії на вугіллі.
Раніше писали: Як українській енергетичній системі виживати і змінюватись навіть під час аварійних відключень
1 січня у невизнаному Придністров’ї компанія «Тираспільтрансгаз-Придністров’я» попередила споживачів про відключення газу до 12:00 середи у котельнях, приватному секторі та багатоквартирних будинках з автономним опаленням у зв’язку із припиненням постачання російського газу.
Влада у Придністров’ї також запровадила режим надзвичайної ситуації.
Джерело: УКРІНФОРМ
Посібник «Проведення навчання та інструктажів з охорони праці. Актуально під час воєнного стану»
- навчання, спеціальне навчання та перевірку знань з питань ОП;
- організацію проведення інструктажів — як зацікавити працівників;
- застосування нових знань на робочих місцях — який метод проведення інструктажу найкращий;
- нову національну систему запобігання виробничим ризикам: в чому секрет успіху;
- обов’язкові інструктажі та види журналів реєстрації інструктажів з питань ОП;
- особливості проведення інструктажів;
- рекомендації щодо заповнення журналів реєстрації інструктажів.