Лайфхак: як швидко дізнатися плани контролюючих органів щодо вашої компанії


Лайфхак: як швидко дізнатися плани контролюючих органів щодо вашої компанії

Будь VKURSI:

  • 109 442 суб’єкта господарювання включено до планів перевірок

Лідери серед контролюючих органів по кількості перевірок:

  • Державна служба України з надзвичайних ситуацій – 43 100 перевірок
  • ДСУ з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів – 21 897 перевірок
  • Державна служба України з питань праці – 16 905 перевірок

Звертаємо увагу!

До 15% компаній включених до перевірки, Держпраці прийде делегацією, яка перевірятиме компанію одразу за декількома критеріями.

Щоб перевірити в один клік, чи не потрапила власна компанія та ключові контрагенти до плану перевірок: У системі VKURSI введіть код ЄДРПОУ, або назву компанії в поле пошуку. В досьє, перегляньте розділ “Плани-графіки перевірок на 2019 р.” 

Рекомендуємо додати власні компанії до контролю!

VKURSI автоматично контролює дані з 30 офіційних державних реєстрів і як тільки в одному з них відбувається зміна, миттєво попередить про:

  1. Включення в план-графік перевірок
  2. Ухвалу суду про включення до позапланової перевірки (усі інші судові рішення, позови в яких згадується ваша компанія)
  3. Зміну податкового статусу, анулювання ПДВ, стан розрахунків з бюджетом, виконавче провадження, актуальність ліцензій, зміну реквізитів сплати податків/зборів тощо

Це робиться дуже просто:

Варіант 1. Відкрийте досьє на вашу організацію натисніть кнопку “Підписатися на зміни” або “Додати до списку”

Варіант 2. Перейдіть у меню “Мої контрагенти”, додайте власні компанії та ключових контрагентів до моніторингу. Оберіть при цьому відповідну папку: Мої компанії, Клієнти, Постачальники. 

Перейти до меню “Мої контрагенти” 

Варіант 3. В особистому кабінеті, додайте ваші компанії до контролю. Для цього у правому верхньому куті системи відкрийте меню “Профіль”, перейдіть у розділ “Моя безпека 24/7”.  В полі Безпека власної компанії, введіть ЄДРПОУ і додайте компанії до контролю.

Джерело: VKURSI

Матеріали до теми


Про безпечність нехарчової продукції: основні ознаки
Головною ознакою безпечності нехарчової продукції є наявність маркування знаком відповідності — Знак відповідності технічним регламентам має форму незамкненого з правого ...
Міжнародна співпраця у ринковому нагляді: засоби забезпечення безпеки продукції
Органи ринкового нагляду співпрацюють з відповідними органами інших держав і міжнародними організаціями з питань, пов’язаних із здійсненням ринкового нагляду і ...