Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

Окуляри uvex pheos cx2 sonic — ультралегкі, ультракомпактні, ультракомфортні!

На робочому місці на промисловому підприємстві висуваються особливі вимоги до засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). Надважливо усвідомлювати, що ваші ЗІЗ захистять вас за будь-якого критичного моменту.

uvex safety — це синонім рішень щодо забезпечення безпеки і захисту здоров’я, які задовольняють сучасні вимоги ринку. Основою цього є високотехнологічні ноу-хау, інновації та бездоганна якість. Понад 80% продукції випускається на власних виробничих майданчиках uvex у Німеччині.

Комфорт та ергономіка завжди були пріоритетними завданнями при проектуванні окулярів uvex pheos cx2 sonic.

UVEX створює захисні окуляри, що забезпечують максимальну функціональність і першокласний комфорт. Їхня маса щоразу зменшується, а ось адаптація для потреб людини в комфортному захисті посилюється.

uvex pheos cx2 sonic — це найкраща компактна та надлегка модель з широким панорамним оглядом серед усіх закритих окулярів — лише 34 грами!

Інфографіка

Завдяки компактному дизайну та невеликій масі uvex pheos cx2 sonic є найкращим вибором для будь-якої роботи. Ці функціональні окуляри з панорамним оглядом забезпечують вражаючий комфорт, а завдяки високотехнологічному покриттю uvex supravision extreme визначають чітке поле зору навіть за екстремальних умов.

uvex supravision extreme — лінзи з таким покриттям запобігають акумулюванню вологи — окуляри не запотівають протягом усього періоду використання. Інноваційне покриття ефективно захищає лінзу від запотівання всередині лінзи, від подряпин зовні. Покриття забезпечує чіткість зору за будь-якої ситуації, навіть в екстремальних кліматичних умовах, й ідеально підходить для робочих місць з тривалим впливом вологості і великою кількістю забруднень. Лінза також має високу хімічну стійкість.

Окуляри uvex pheos cx2 sonic забезпечують високу механічну міцність (120 м/с), захищають від потрапляння твердих частинок, а також від впливу рідин і грубодисперсних аерозолів (пилу).

Також їх рекомендовано використовувати в середовищі з високим рівнем конденсації і вологості.

Окуляри вирізняються розширеною областю для захисту очей, надійним приляганням. Прилягання обтюратора оправи досягається шляхом застосування особливої двокомпонентної технології uvex duo. Обтюратор з полімерів різного ступеня гнучкості легкознімний, що спрощує догляд й очищення за потреби. Оправа об лаштована широкими, зручними, м’якими ущільнювачами в межах носа і перенісся.

Широка еластична стрічка рівномірно розподіляє навантаження, що є надважливим фактором для комфортної тривалої роботи. Довжина стрічки регулюється переставною застібкою.

Окуляри uvex pheos cx2 sonic обладнані затемненою полікарбонатною лінзою сірого кольору із затемненням 23%. Цей показник поглинання світла найліпше захищає від відблисків в умовах мінливої хмарності та/або від сонячного світла під час роботи просто неба. Окуляри повністю захищають від ультрафіолету UV 400 (випромінювання блокується на 100%).

Завдяки компактній формі і невеликій масі окуляри uvex pheos cx2 sonic підходять для виконання різних видів робіт. Проте uvex рекомендує застосовувати представлену модель у таких сферах, як-от: будівництво автошляхів, укладання асфальту, будівельні роботи, ремонт, демонтаж, знесення споруд, а також в роботі машинних операторів, механізаторів тощо. Бездоганне прилягання окулярів може принадитися і для робіт, пов’язаних із фарбуванням, розпиленням, обклеюванням.

Працюйте безпечно та з комфортом!

За інформацією ТОВ «Восток-Сервіс»

Джерело: журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!



Розсилка новин