Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

ЗІЗ

Повернутися до переліку ЗІЗ
ЗІЗ

Нові окуляри uvex — довершеність, якість, комфорт і безпека!

Частина 1. Відкриті захисні окуляри

UVEX уже багато років є провідним виробником засобів захисту для спортсменів з усього світу, що демонструє важливість правильного вибору засобів захисту для досягнення успіху. Як і в спорті, організація робочого місця на промисловому підприємстві також висуває особливі вимоги до працівників і засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). Надзвичайно важливо усвідомлювати, що ваші ЗІЗ захистять вас за будь-якої критичної ситуації. UVEX safety — це синонім рішень по забезпеченню безпеки і захисту здоров›я, які відображають сучасні тенденції і вимоги ринку. Основа цього — високотехнологічні ноухау, інновації та бездоганна якість. Понад 80 % продукції uvex safety виготовляється на власних виробничих потужностях uvex у Німеччині…

uvex pheos cx2 — ультракомфорт носіння!

Новітні окуляри серії pheos вирізняють інноваційна технологія виготовлення, бездоганний захист та комфорт носіння.

Нова модель uvex pheos cx2 підносить рівень окулярів uvex на нову висоту. М›які компоненти оправи, бічний та надбрівне прикриття гарантують цілковитий захист проти бризок і твердих частинок. Оправа має надійне кріплення окулярів на обличчі. Завдяки оригінальному дизайну і формі завушників, а також інноваційній технології X-twist окуляри uvex pheos cx2 адаптовані до індивідуальної форми голови, забезпечуючи зручність і відсутність ковзання.

Універсальність — унікальна риса нової моделі uvex pheos cx2, що за результатами неодноразових тестувань проявила себе якнайкраще. Під час випробувань на герметичність бічне і надбрівне прикриття запобігли потраплянню бризок не тільки у фронтальну область окулярів, як зазначено в європейському стандарті, але й зверху, а також збоку, відповідно до стандарту uvex. З uvex pheos cx2 очі користувача завжди під постійним захистом.

Правильно підібрані окуляри uvex pheos cx2 надійно прилягають до обличчя. Відстань між лобом і окулярами вимірюється в чотирьох різних точках. Як результат, ергономічні відкриті окуляри гарантують ще більший захист і комфорт, навіть порівняно з популярними моделями uvex pheos та uvex pheos s.

uvex i-works — дизайн та безпека!

Надійний захист, винятковий комфорт і універсальність використання: uvex i-woks поєднують в собі ефективність захисту, якість матеріалів і спортивний зовнішній вигляд.

Наші очі — це не тільки центральний орган сприйняття, вони є критично важливим компонентом під час роботи. Тому необхідно, щоб очі були повністю захищені, особливо в складних, потенційно небезпечних умовах роботи. Розширені захисні функції, високий комфорт носіння і широкий кут огляду: uvex i-woks — ефективне поєднання результатів багаторічного досвіду виробництва і безлічі проведених тестувань з оцінки ефективності та якості. Таким чином, розробники втілили в новій моделі всі особливості, притаманні сучасним захисним окулярам щодо якості використання матеріалів і рівня захисту.

Окуляри uvex i-woks підходять для виконання різних виробничих завдань. Наприклад, не тільки для будівельних робіт або виробничих процесів, а й для застосування у фармацевтичній промисловості, харчовій промисловості, лабораторіях тощо. До того ж окуляри захищають від ультрафіолету в зонах УФ-А, УФ-Б і УФ-С до довжини хвилі 400 нм, забезпечуючи цілковитий захист від механічних пошкоджень та ультрафіолетового випромінювання.

Покриття uvex supravision excellence виконує захисні функції навіть у складному робочому середовищі, гарантуючи захист від подряпин і хімікатів. Захист від запотівання усередині лінзи зберігається навіть після багаторазових очищень — окуляри слугуватимуть протягом тривалого часу.

Комфорт носіння — ще один важливий аспект при використанні окулярів на виробництві. Як відомо, у разі тривалого застосування захисних окулярів важливими є такі фактори, як вага і відсутність точок тиску в чутливих зонах користувача.

Двокомпонентна технологія uvex забезпечує комфорт і носіння окулярів протягом усього робочого дня. М›які матеріали унеможливлюють ковзання і гарантують безпечне прилягання окулярів до обличчя.

Зрештою, працівники мають право мати гарний вигляд на своєму робочому місці!
uvex sportstyle — легкі, стильні, ефективні!

Основна особливість універсальних, суперлегких і стильних окулярів uvex sportstyle — застосування захисних покриттів нового покоління.

Окуляри uvex sportstyle забезпечують максимальний захист під час тривалого використання в надскладних умовах.

В одному виробі поєднані численні переваги, зокрема: універсальність застосування, захист від запотівання, гнучкість, легкість, спортивний дизайн, нове унікальне покриття.

Покриття uvex supravision extreme запобігає акумулюванню вологи — окуляри не запотівають протягом всього періоду використання з внутрішнього боку і мають високу стійкість до подряпин зовні. Їх рекомендовано використовувати в середовищі з високим рівнем конденсації та вологості.

Також фахівці uvex safety розробили двохкомпонентну технологію uvex duo, завдяки якій окуляри серії uvex sportstyle ідеально підходять до будь-якої форми голови, адже вони м’які, з можливістю деформації, оптимально прилягають до обличчя та забезпечують комфорт. Що краще прилягання окулярів — то вища безпека.

Від самого початку розроблення продукції uvex метою виробників було створення таких окулярів, аби працівник мав змогу носити їх упродовж усієї робочої зміни, не знімаючи. Завдяки регульованому м’якому носовому упору, який забезпечує оптимальне прилягання і запобігає неприємному тиску окулярів на ніс, а також м›яким завушникам цієї мети вдалося досягти.

Панорамний огляд. Оптимізована геометрія лінз і високий оптичний клас забезпечують максимальний огляд.

Легкі. Маса окулярів — всього 23 грами. Завдяки такій легкості й ергономічній формі вони максимально комфортні навіть за тривалого використання.

Стиль і краса. uvex sportstyle — стильні, трендові окуляри, які просто людям до вподоби. При проектуванні окулярів uvex sportstyle виробники приділили особливу увагу сучасному, привабливому спортивному дизайну. Технічна функціональність доповнена стильним виглядом і модною формою — ще один привід носити окуляри протягом зміни, не знімаючи їх. А це — найважливіший фактор безпеки.


Окуляри uvex sportstyle

Окуляри uvex pheos cx2

Окуляри uvex x-fit

uvex x-fit: стабільність завдяки х-дизайну!

Захисні окуляри uvex x-fit суперлегкі (маса — 23 грами), виконані у спортивному дизайні і не можуть не вразити своїм оптимальним покриттям очей та надвисоким рівнем комфорту для користувача.

Х-дизайн лінз і напівпрозорі бокові дужки забезпечують uvex x-fit привабливий зовнішній вигляд, гарний огляд і зручність у використанні.

Повністю ергономічна форма гарантує дуже зручне положення на голові і цілковитий захист очей. До того ж в інноваційному дизайні складних дужок окулярів відсутні металеві вставки.

Отже, компактна й ергономічна форма, привабливий спортивний дизайн, легкість і відсутність тиску на голову, широке покриття очей і панорамний огляд, 100 % захист від ультрафіолету і високотехнологічні покриття від запотівання і подряпин, відсутність металевих частин, а також доступна ціна — такі характеристики та властивості перетворюють окуляри uvex x-fit на найбільш комфортні і доступні для будь-якого користувача.

Захищати людей!

Для компанії uvex завжди треба бути на крок попереду, бо вже завтра нашим клієнтам доведеться користуватися нашою продукцією. uvex — це насамперед люди, які всі ці роки йдуть разом до однієї мети та вірять у краще майбутнє для компанії в України! Мета компанії — захищати людей.

Постійно враховуючи вимоги клієнтів, uvex розробляє, виробляє, реалізує промислові і непромислові засоби захисту за найвищими стандартами якості, функціональності та інновацій.

Працюйте безпечно та з комфортом!

За інформацією офіційного дистриб’ютора компанії UVEX в Україні ТОВ «Восток-Сервіс»

Джерело: журнал «Охорона праці і пожежна безпека» №7, 2018

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!Розсилка новин