Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Архів номерів

Презентаційний випуск

ЗМІСТ ЖУРНАЛУ

ІНТЕРВ’Ю

Один з основних напрямів роботи Конфедерації роботодавців — осучаснення трудового законодавства
Про вдосконалення системи охорони праці в Україні, чи має лише роботодавець нести відповідальність за життя та здоров’я працівників, як посилити мотивацію щодо створення та дотримання безпечних і здорових умов праці, про аналіз пасивної корупції в Україні й проєкт Закону про безпеку та здоров’я працівників на роботі — в інтерв’ю Олексія Валентиновича Мірошниченка, виконавчого віцепрезидента Конфедерації роботодавців України.

Вакцинація та інші елементи епідемічної безпеки бізнесу
Як подбати про інфекційну профілактику на підприємстві? Чи можливо створити корпоративну санепідслужбу та чи достатньо ролі санітарних інструкторів всередині підприємства? Чи потрібно передбачити в колективному договорі можливість вакцинації, як один із заходів охорони праці? Якими мають бути дії керівника підприємства, якщо він приймає рішення про проведення вакцинації працівників? Про все це і не тільки — в інтерв’ю Вадима Арістова, стратега, інфекціоніста, консультанта з управління змінами (Revival Institute for Future), архітектора методології Epidemic Business Defense.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Як не наразитися на штраф. Скільки має бути журналів з пожежної безпеки?
Перелік журналів з ПБ, що зазначені в ППБУ, Порядку № 444, наказі МВС № 25. Проблеми, що стосуються НПА з пожежної безпеки, на які мають звернути увагу посадові особи. Практичні поради від експерта: скільки і які журнали з ПБ заводити. Яке покарання може очікувати на підприємство, якщо журнали з ПБ складені неправильно? Читайте в статті.

ПАМ’ЯТКА

Утримання систем опалення, вентиляції і кондиціонування в адміністративно-офісних приміщеннях

На підприємстві менше ніж 50 працівників. Чи потрібне Положення про службу охорони праці?
Вимоги до особи, яка виконуватиме функції служби ОП в порядку сумісництва. Хто розробляє Положення про службу охорони праці та визначає її структуру? Чи може служба охорони праці бути представлена однією особою? Зразок наказу, інструкції та Положення про службу охорони праці.

Моніторинг законодавства

ЗАКОНОДАВСТВО. НОВОВВЕДЕННЯ

Самостійні види роботи: надомна та дистанційна. З 16 липня діють типові форми трудових договорів для них

ДОСВІД ЕКСПЕРТА

Організовуємо на підприємстві навчання та перевірку знань з питань охорони праці правильно. Досвід і зразки документів
Розробка і затвердження Положення про навчання підприємства з урахуванням специфіки виробництва. Організація навчання з питань охорони праці. Перевірка знань працівників та видача посвідчень. Хто має отримати посвідчення обов’язково?

МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД

Метод картографування допомагає зосередитись на запобіганні проблем

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ. СУДОВА ПРАКТИКА

Майстер визнав свою вину. Нещасний випадок можна було попередити
Обставини, за яких учень коваля-штампувальника отримав травми з важкими наслідками. Факти, встановлені в ході досудового розслідування. Які дії мав виконати майстер термопресової дільниці, щоб запобігти нещасному випадку?

В ДОПОМОГУ СПЕЦІАЛІСТУ З ОП

Тестові завдання з охорони праці

ВІДПОВІДАЄМО. ТОП-100 ЗАПИТАНЬ ДО ЕКСПЕРТІВ

Розсилка новин