Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Архів номерів

Презентаційний випуск

ЗМІСТ ЖУРНАЛУ

БЕЗПЕКА ПРАЦІ

Інфекційна безпека підприємств України. Готовність. Виклики. Впровадження.
Інфекційна безпека — поняття, що стало надзвичайно актуальним у зв’язку з пандемією та набуло сьогодні особливого значення. Поряд з небезпекою травматизму, що загрожує життю та здоров’ю працівників, убезпечення людей від вірусу та збереження сталого робочого процесу є актуальним питанням на кожному підприємстві, в кожній установі та організації. Як відпрацювати заходи безпеки на підприємстві, обрати технологічні інструменти контролю, максимально убезпечити працівників? На запитання відповість Андрій Александрін, лікар-епідеміолог, кандидат медичних наук, засновник Національної експертної групи з інфекційного контролю та голова громадської організації «Інфекційний контроль в Україні»

ПАМ’ЯТКА

Рекомендації щодо гігієни рук персоналу

Кваліфікаційна група з електробезпеки на виробництві
Мова у статті піде про проведення перевірки знань електротехнічних та електротехнологічних працівників з питань технічної експлуатації електроустановок. Хто має пройти перевірку знань з технічної експлуатації електроустановок? Призначення комісії та встановлення переліку працівників. Оформлення отриманих результатів. Контроль організації навчання та перевірки знань — про усе це дізнавайтеся у матеріалі.

ПАМ’ЯТКА

Безпечне використання кисню та посудин під тиском у закладах охорони здоров’я

Як захистити медичних працівників
У статті дізнаєтеся про: захворювання на інфекційні хвороби, що належать до професійних; стан забезпечення медпрацівників ЗІЗ; про тимчасові галузеві норми безоплатного забезпечення медичних працівників спецодягом та іншими ЗІЗ у зв’язку із загрозою поширення COVID-19.

ПАМ’ЯТКА

Правила мовної безпеки — перекладаємо правильно

РОБОЧЕ МІСЦЕ

Правила безпечного виконання робіт у технологічних процесах виробництва напоїв
Мова у матеріалі піде про підвищення рівня професійної безпеки та важливість запровадження підприємствами СУОП на основі ризик орієнтованого підходу. Це дасть змогу суттєво підвищити рівень захисту життя та здоров’я працівників і не допустити випадків виробничого травматизму.

РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ

Створення сучасної нормативної бази з питань охорони праці
Як оформити дані про затвердження та введення в дію НПАОП? Яка структура позначення (кодування)? Формуємо базу документів з охорони праці.

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Розробляємо програми навчання та інструктажів з питань ПБ
У статті розповімо про основний перелік питань, з якими необхідно ознайомити працівників під час проведення інструктажів, та практичні вправи після їх завершення.

Подбайте про пожежну безпеку на ринку
ПБ ринків розміщених у будівлях і на відкритих територіях. Протипожежні вимоги до кіосків, павільйонів, контейнерів. Рекомендації щодо ширини дверей. Особливості ПБ для торговельних рядів з навісами та без них. Усі подробиці щодо вимог пожежної безпеки до ринків розміщених у будівлях і на відкритих територіях, для торговельних рядів з кіосків, павільйонів, контейнерів та порядок дій під час ліквідації пожежі читайте в цьому матеріалі.

ПАМ’ЯТКА

Порядок спільних дій під час ліквідації пожежі на ринку

ЗАКОНОДАВСТВО

Життєзабезпечення в умовах НС
Читайте про: особливості нормативного життєзабезпечення постраждалих; НПА щодо видів та норм майна, а також видів та обсягів послуг; можливість використання мінімальних норм; вдосконалення законодавства з питань цивільного захисту.

ПОДІЯ

Конференція НЬЮФОЛК НКЦ — два формати комунікації

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ. СУДОВА ПРАКТИКА

Приховати виробничу травму не вдалося
Розслідування нещасного випадку — що комісія зробила не так? Гарантоване право на захист VS касаційні скарги. Чи став Верховний Суд на бік потерпілого? Пропонуємо ознайомитися зі статтею, підготовленою за матеріалами розслідування нещасного випадку, що мав місце в одній зі східних областей України.

ВІДПОВІДАЄМО. ТОП-100 ЗАПИТАНЬ ДО ЕКСПЕРТІВ

ПАМ’ЯТКА

Домедична допомога при укусі оси або бджоли

Розсилка новин