Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Архів номерів

Презентаційний випуск

ЗМІСТ ЖУРНАЛУ

РОБОЧЕ МІСЦЕ

Що таке атестація робочих місць і що за нею криється насправді

ІНТЕРВ’Ю

Міжнародні підходи в діяльності ПАТ «Укрнафта»
До вашої уваги досвід ПАТ «Укрнафта» — найбільшої нафтовидобувної компанії України, що володіє спеціальними дозволами на видобування (промислову розробку родовищ) вуглеводнів, має на балансі бурові установки, володіє мережею заправних станцій. Компанія пропагує спільні ціннісні орієнтири, які мають допомогти співробітникам приймати правильні рішення та брати відповідальність, незалежно від посади та масштабу завдань. ПАТ «Укрнафта» значну увагу приділяє питанням безпеки, охорони здоров’я, навколишнього середовища, розробивши для цього відповідні програми та процедури.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Аудит чи перевірка? Відмінності та рятівна властивість першого
Перевірка стану охорони праці, аудит охорони праці та аудит СУОП — чи не забагато контролю? У аналітичній статті йдеться про нормативно-правове регулювання процесу проведення аудиту, а також розглядаються проблемні питання його проведення.

За охорону праці відповідає підприємець
У статті розглянемо єдиний порядок організації ОП на підприємстві. Розповімо про обов’язки в сфері ОП стосовно працівників. Пояснимо чому варто вчасно відстежувати зміни в законодавстві. Та убезпечимо від притягнення роботодавця до відповідальності за порушення НПА з ОП.

БЕЗПЕКА ПРАЦІ

Кваліфікаційна група з електробезпеки на виробництві
У статті розповімо, як кваліфікаційна група залежить від рівня знань працівника. А також — група з електробезпеки у разі переходу на інше підприємство та НПА, що встановлюють вимоги до груп з електробезпеки.

Запобігаємо виникненню професійних захворювань
Конкретні розрахунки та рішення щодо того, як уникнути професійних захворювань: п’ять показників для оцінки напруженості виробничих процесів та механізм їх опрацювання; формули для отримання загального індексу напруженості роботи; чек-лист розрахунку ризику виникнення професійних захворювань.

АКТУАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Виготовлення масок — на що звернути увагу
Цей матеріал може використати спеціаліст з охорони праці з метою інформування працівників підприємства щодо ефективності захисних масок виготовлених в домашніх умовах.

РОБОЧЕ МІСЦЕ

Відеоекологія — вплив візуального середовища на профілактику професійних захворювань
Оточуюче середовище в лікувальних закладах — на що звернути увагу. Вплив дизайну, кольору та брендування одягу на психічний стан медпрацівників і пацієнтів. Як уникнути професійних захворювань?

Правила безпечного виконання робіт у технологічних процесах виробництва напоїв
Як захистити працівників від небезпечних та шкідливих факторів? Безпечна експлуатація, ремонт та технічне обслуговування обладнання. Особливості роботи в потенційно вибухонебезпечних зонах. Про все це дізнаєтеся у черговій частині статті.

ПАМ’ЯТКА

Пожежний щит. Умови встановлення

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Розробляємо програми навчання та інструктажів з питань ПБ
Організація своєчасного проведення навчання та перевірки знань з питань ПБ. Чим зумовлюється вибір форм навчання? Проведення інструктажів з питань цивільного захисту, ПБ та дій у надзвичайних ситуаціях. Що працівники підприємства мають знати та вміти? Дізнавайтеся від нашого постійного експерта.

Подбайте про пожежну безпеку на ринку
Часті випадки пожеж на ринках останнім часом, спонукають до того, щоб звернути увагу підприємців на дотримання вимог пожежної безпеки на цих об’єктах. У статті читайте про: дії керівника ринку для забезпечення пожежної безпек; складові протипожежного режиму; розробку та узгодження з ДСНС схеми розміщення споруд; знаки безпеки на території ринку.

Системи протипожежного захисту: види, призначення та переваги їх улаштування
В статті докладно розповідається про інженерні системи будівлі, що належать до систем протипожежного захисту, для чого вони призначені та що дають власнику.

ПАМ’ЯТКА

Проведення серцево-легеневої реанімації

ВІДПОВІДАЄМО. ТОП-100 ЗАПИТАНЬ ДО ЕКСПЕРТІВ

Розсилка новин