Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Архів номерів

Презентаційний випуск

ЗМІСТ ЖУРНАЛУ

ІНТЕРВ’Ю

Захистити від вогню «зелене золото» країни
У матеріалі розповідаємо про лісові пожежі в Чорнобильській зоні відчуження у квітні 2020 року. До її гасіння було залучено понад 500 осіб та понад 120 одиниць техніки. Загалом від пожеж постраждало близько 5% заповідної території, 11,5 тисяч гектарів у південно-західній частині Чорнобильського заповідника. У зв’язку з чим виникає останнім часом так багато лісових пожеж на території України? Ми запитали про це у начальника відділу охорони і захисту лісів Державного агентства лісових ресурсів України Ігоря Будзінського.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

Вибір ЗІЗ для пожежників залежить від стратегії ліквідації НС
Правильний захист пожежних під час ліквідації масштабних пожеж — надзвичайно важливе питання. Напрям євроінтеграції України сприяв змінам у законодавчій та нормативній базах України, відбулося скасування стандартів радянських часів та їх оновлених варіантів. На зміну були введені гармонізовані європейські стандарти, зокрема стандарти, які регулюють питання використання засобів індивідуального захисту для людей цієї професії. Про високоякісні стандарти читайте у нашому матеріалі.

ПАМ’ЯТКА

Огляд вогнегасників

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Ефективне управління пожежною безпекою на складах хімічних речовин
Керівники підприємств, де є склади хімічних речовин, не завжди дотримуються умов сумісного зберігання небезпечних матеріалів, часто не дотримуються протипожежні відстані, на підприємствах відсутні чи неналежної якості засоби протипожежного захисту. Про важливість дотримання протипожежних вимог на таких об’єктах читайте у статті.

ПАМ’ЯТКА

Дії персоналу складу в разі виявлення загоряння хімічної горючої речовин

ЗАКОНОДАВСТВО. ЗМІНИ. НОВОВВЕДЕННЯ

Включення до переліку профзахворювань гострої респіраторної хвороби COVID-19
COVID-19 визнаний Міністерством охорони здоров’я України в лютому 2020 року особливо небезпечною хворобою. Це викликано великим ризиком смертності осіб, що захворіли на COVID-19. Серед існуючих інфекційних захворювань, які займають місце в структурі професій них захворювань медпрацівників, з’явився новий фактор — коронавірус SARS-CoV-2. Про це говоримо у червневому номері.

ПАМ’ЯТКА

Гігієнічні заходи для запобігання COVID-19

БЕЗПЕКА ПРАЦІ. ДОКУМЕНТАЦІЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Організація проведення інструктажів з питань охорони праці — алгоритм дій
У матеріалі розповімо про обов’язкові інструктажі та види журналів реєстрації інструктажів з питань ОП, особливості проведення інструктажів. Надамо рекомендації щодо заповнення журналів реєстрації інструктажі та зразки готових документів.

Коли працівник вважається допущеним до самостійної роботи
Який статус у нового працівника до моменту допуску до самостійної роботи — він учень, чи він стажер, чи одразу з першого дня може приступати до роботи? Чому наказ про прийняття на роботу не дозволяє допуск до самостійної роботи Як стажування залежить від результатів перевірки знань з ОП. Надаємо зразки розпорядчих документів. Докладно про те, на що потрібно звернути увагу, читайте в статті.

БЕЗПЕКА ПРАЦІ

Безпечне використання кисню та посудин під тиском у лікувально-профілактичних закладах
Експлуатація, зберігання і транспортування балонів на підприємстві. Дії керівника підприємства щодо призначення відповідальних осіб. Контроль стану зберігання та подачі кисню. Знайомтеся з необхідною інформацією та завантажуйте зразки документів.

Газозварювальні роботи: мінімізуємо професійні ризики
Безпечні умови проведення газозварювальних робіт. Пожежна безпека — на що звернути увагу? Дії в разі ситуації, що може призвести до аварії. А також розглянемо типові порушення вимог безпеки.

Нічна праця — як уникнути ризиків на робочому місці
Особливості роботи в нічний час для різних категорій працівників. На що звернути увагу організовуючи роботи в нічний час. Корисні рекомендації працівникам.

ПАМ’ЯТКА

Рекомендації роботодавцю для організації роботи в нічний час
Рекомендації працівникам під час роботи в нічний час

Оперативне обслуговування електроустановок
Про заходи, які забезпечують безпеку робіт в порядку поточної експлуатації та що забороняється виконувати під час проведення робіт в електроустановках напругою дізнаєтесь із цієї статті.

ВІДПОВІДАЄМО. ТОП-100 ЗАПИТАНЬ ДО ЕКСПЕРТІВ

Розсилка новин