Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Архів номерів

Презентаційний випуск

ЗМІСТ ЖУРНАЛУ

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

Високоякісні детектори виявлення газів від компанії SENKO

ІНТЕРВ’Ю

Новий законопроєкт — від яких ключових позицій відступати не можна?
Представники проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» багато місяців працюють над узгодженням законопроєкту про БЗР з міжнародними та європейськими стандартами і практиками, надаючи відповідні технічні поради та рекомендації, заохочуючи до соціального діалогу на національному рівні. Що вже вдалося зробити, над вирішенням яких питань потрібно працювати далі, читайте в інтерв’ю менеджера проєкту ЄС-МОП Антоніу Сантуша.

ЗАКОНОДАВСТВО. ЗМІНИ. НОВОВВЕДЕННЯ

Діє наказ Мінекономіки щодо охорони об’єктів поверхні в умовах впливу гірничих робіт

ІНТЕРВ’Ю

Змінилася структура служби та не змінилося призначення — рятувати
Про непрості будні працівників Департаменту муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради, про специфіку роботи рятувальників, що покликана запобігати виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізувати їх наслідки та захищати населення і територію міста Києва, в інтерв’ю для нашого журналу розповідає директор Департаменту муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради Роман Ткачук.

БЕЗПЕКА ПРАЦІ

Подбайте про виконання правил безпеки при роботі з агрохімікатами
Допуск до виконання робіт з агрохімікатами. Що потрібно знати про засоби захисту? Зразки документів, які повинен мати працівник під час виконання робіт. Зразки інструкцій з охорони праці. Усе це у матеріалі.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Протипожежна декларація — ви маєте про це знати
Яким державним нормативним документом визначено, що підприємство зобов’язане подавати декларацію ДСНС? Господарська діяльність — на що звернути увагу? Відповідальність за здійснення суб’єктом господарювання господарської діяльності без Декларації. Про найпоширеніші за питання, що стосуються протипожежної декларації, відповіді на які ви маєте знати, йтиметься у статті.

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Заклади оздоровлення та відпочинку без пожеж. Як цього досягти
Призначення особи, відповідальної за пожежну безпеку — в яких документах фіксується? Зразок інструкції про встановлення протипожежного режиму на базі відпочинку. Зразок заповнення Журналу реєстрації інструктажів з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

ПАМ’ЯТКА

Облаштування адміністративноофісних приміщень вогнегасниками

Об’єкти з масовим перебуванням людей. Як запобігти пожежі та правильно організувати евакуацію
Як обмежити поширення вогню на об’єктах із масовим перебуванням людей? Зразок оформлення акта перевірки відповідності вогнезахисту. Хто відповідає за утримання вогнезахисного покриву? Зразок акта перевірки технічного стану вогнезахисного покриву.

ЗАКОНОДАВСТВО. ЗМІНИ. НОВОВВЕДЕННЯ

Що нового у Правилах пожежної безпеки в Україні (згідно з наказом МВС № 830)
Невідповідності, на які мають звернути увагу відповідальні посадові особи. Потрібний аналіз на відповідність ДСТУ або чому техрегламент має найвищу юридичну силу? Суперечності ППБРУ, які необхідно усунути.

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ. СУДОВА ПРАКТИКА

Якби їх вчили так, як треба… Незнання закону призводить до судової тяганини
Про обставини нещасного випадку, що стали причиною каліцтва поліцейського, недоліки, що були допущені під час розслідування, визначення винуватців та про рішення суду першої інстанції йшлося в ОППБ № 4. Як розгорталися події далі та до якого висновку дійшов суд апеляційної інстанції, проаналізувавши матеріали справи та надані сторонами докази?

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

10 кроків до одержання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки
Алгоритм дій для отримання висновку експертизи стану ОП. Кілька простих кроків для одержання дозволу. Пакет зразків документів для отримання дозволу.

Дієві поради щодо організації проведення та оформлення інструктажів з питань охорони праці
Як правильно організувати проведення інструктажів? Як правильно вести Журнал реєстрації вступного інструктажу? Скільки має бути журналів реєстрації інструктажів з питань ОП на робочому місці — один чи кілька десятків?

Структура витрат на охорону праці та їх оптимізація. Вибираємо пріоритетні заходи
Що необхідно знати про структуру витрат на охорону праці на підприємстві? На що звернути увагу, щоб не допустити штрафних санкцій? Обов’язкові профілактичні заходи, які повинні бути здійснені: обраховуємо вартість, встановлюємо пріоритети.

ПАМ’ЯТКА

Правила мовної безпеки — перекладаємо правильно

АКТУАЛЬНЕ ПИТАННЯ

Проєкт «Методичних рекомендацій щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці» — на що звернути увагу

Розсилка новин