Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Архів номерів

Презентаційний випуск

ЗМІСТ ЖУРНАЛУ

ІНТЕРВ’Ю

Запорука безпеки для працівників — якісні ЗІЗ
Поради суб’єктам господарювання стосовно придбання ЗІЗ, питання комплектації ЗІЗ, характеристика ринку ЗІЗ в Україні, які можливі санкції можуть очікувати за продаж, купівлю, використання неякісних ЗІЗ та багато іншого в інтерв’ю Сергія Гунька, директора ТОВ «Дельта Плюс Україна».

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

7 кроків до безпечного простору в готелі
У готельній сфері все має працювати 24/7. Люди перебувають у готелях цілодобово, а будь-яка недбалість — помилка персоналу, несправна техніка, збій у роботі обладнання — може призвести до серйозних наслідків. Тож безпека, як працівників, так і гостей — найголовніше питання. Про те, як організувати безпечний простір у готелях дізнавайтеся від експерта.

ПАМ’ЯТКА

Де мають створюватися спеціальні системи оповіщення

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Пожежна безпека в готелі — стратегічна мета. Організаційні заходи з її досягнення
Основні законодавчі та нормативно-правові акти з пожежної безпеки. Які організаційні заходи з пожежної безпеки треба виконати? Відповідальність за порушення вимог пожежної безпеки.

ПАМ’ЯТКА

Дії при виникненні пожежі в готелі

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Об’єкти торгівлі. Як уберегти від вогню
Щорічно на торговельних підприємствах держави виникають пожежі, під загрозою опиняються відвідувачі та працівники вказаних об’єктів. Отже, організація та забезпечення протипожежного захисту підприємств торгівлі потребує особливої уваги. Як уберегти об’єкти від вогню — дізнавайтеся від нашого експерта.

ПАМ’ЯТКА

Дії при виявленні підозрілого предмета

МОНІТОРИНГ ЗАКОНОДАВСТВА

АКТУАЛЬНЕ ПИТАННЯ

Важливо внести зміни до правил безпеки у нафтогазовій галузі
Завдяки впровадженню сучасних методів буріння, мобільних установок, бурильного інструмента, очисного обладнання та інших передових технологій, змінилися вимоги щодо безпечного виконання робіт при спорудженні нафтових і газових свердловин. Чому NORM становлять реальну загрозу? Які зміни треба внести до НПА та внутрішніх розпорядчих документів?

ПАМ’ЯТКА

Дії при евакуації з будівлі освітнього закладу та при прибутті спеціальних служб

АКТУАЛЬНЕ ПИТАННЯ

Очікуємо внесення змін до нормативних документів
Кілька останніх років представники роботодавців, разом з іншими громадськими організаціями, намагаються донести власну позицію до органів Держпраці, надсилаючи їм свої листи, звернення та пропозиції, щодо приведення у відповідність суперечливих норм окремих нормативних документів. Конфедерація роботодавців України, виконуючи аналіз нормативної бази, що регламентує систему організації та проведення навчання з питань охорони праці, зробила відповідні висновки. Розв’язання порушених тут питань, вважає автор, дозволить цьому процесу нарешті відповідати принципам прозорості та європейської інтеграції України.

ІНФОРМУЮТЬ ПОСАДОВІ ОСОБИ

Мінекономіки висловлює готовність до діалогу щодо врегулювання проблемних питань навчання та перевірки знань з охорони праці

Впровадження суб’єктами господарювання електронного документообігу в СУОП

ПАМ’ЯТКА

Дії при отриманні погрози по телефону

ДОСВІД ЕКСПЕРТА

Нещасний випадок на виробництві. Що треба знати та як діяти правильно
Розслідування та спеціальне розслідування нещасного випадку. Приклади, що допоможуть зрозуміти, як діяти правильно. Відповіді на актуальні питання. Зразки документів, що необхідні при розслідуванні.

Позаплановий інструктаж. Акумулюємо правила й норми з охорони праці та доносимо до працівника
Нормативно-правове регулювання та в яких випадках проводиться позаплановий інструктаж. В якій формі зазначаються вимоги посадових осіб? Організаційні особливості проведення позапланового інструктажу. Дії щодо працівника, який показав незадовільні результати.

ВІДПОВІДАЄМО. ТОП-100 ЗАПИТАНЬ ДО ЕКСПЕРТІВ

ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Розсилка новин