Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Архів номерів

Презентаційний випуск

ЗМІСТ ЖУРНАЛУ

Ергономіка — необхідність чи розкіш?
Основними причинами високої захворюваності на робочих місцях є недосконалість механізмів, робочого інструменту, технологічних процесів, неефективність засобів індивідуального захисту. До вашої уваги — огляд найбільш розповсюджених ергономічних підходів, які не тільки зменшують ризик травмування, а й сприяють підвищенню комфорту на робочому місці та продуктивності праці співробітників.

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

Нові окуляри uvex i-5: захист і комфорт — на п’ятірку!
Безпека понад усе!

ПОДІЇ

Будуймо культуру безпеки разом!
Семінар «Актуальні питання проектування, експертизи проектно-кошторисної документації та будівництва», організований партнером журналу Національним експертно-будівельним альянсом України (НЕБАУ), став чудовим приводом та якісною платформою для спілкування експертів та професіоналів у сфері будівництва.

ІНТЕРВ’Ю

Впроваджуємо кращі практики з гігієни та безпеки праці
Про питання безпеки праці на виробництві розповідає генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота. «З впевненістю можу сказати: ми забезпечуємо для працівників такі умови, які виключають або зводять до мінімуму можливість впливу шкідливих та небезпечних факторів», — ділиться досвідом керівник.

БЕЗПЕКА ПРАЦІ

Проводимо психофізіологічне обстеження працівника
Допуск до роботи осіб, які за своїми психофізіологічними особливостями не можуть задовільно її виконувати — справа для роботодавця економічно невигідна і небезпечна, а для працівника може закінчитися втратою здоров’я та працездатності. Що ж має зробити роботодавець, готуючись до проведення психофізіологічної експертизи? Які документи має отримати працівник після її проходження? Про все це читайте у журналі.

ПАМ’ЯТКА

Правильно розміщуємо вогнегасники

ТЕХНОЛОГІЇ. БЕЗПЕКА ПРАЦІ

Якісні електровимірювання — безпечна праця

ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

Пожежі-2019: аналіз та основні причини

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Особливості пожежної безпеки на складах лісопиломатеріалів
Пожежі на об’єктах складського господарства в нашій державі довели, що є необхідність загострити увагу на дотриманні правил пожежної та техногенної безпеки на цих підприємствах. Як унеможливити випадки загорянь та запобігти великим матеріальним втратам?

ПАМ’ЯТКА

Гасіння пожеж на складах лісоматеріалів

Експертиза протипожежного стану: чи обов’язково її проводити?
Своєчасне виявлення можливих причин пожежі, систематичне проведення серед працівників навчань, тренувань та роз’яснень вимог пожежної безпеки дасть власникам будівель змогу суттєво знизити ризик виникнення пожежі.

Контролюйте своєчасність проведення інструктажів з питань ПБ
Основні законодавчі та нормативно-правові вимоги щодо проведення інструктажів. Проведення інструктажів за відповідними програмами. Журнали як головні інструменти контролю.

РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ

Розробляємо наряди-допуски згідно наказу Мінсоцполітики від 4 липня 2019 року
Передостання частина статті про положення щодо застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки та необхідні для їх оформлення документи.

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ. СУДОВА ПРАКТИКА

До уваги роботодавців! Моральну шкоду доведеться компенсувати
Моральну шкоду працівнику, який понад 9 років тому під час виконання трудових обов’язків отримав виробничу травму, було компенсовано. Про хід вирішення справи в судовому порядку, яке тривало близько трьох років.

КОЛЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ

Засоби колективного захисту: економічна доцільність і соціальний обов’язок
Про доцільність застосування засобів колективного захисту працівників та чому їх застосування все ж економічно вигідне.

ВІДПОВІДАЄМО. ТОП-100 ЗАПИТАНЬ ДО ЕКСПЕРТІВ

Розсилка новин