Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Архів номерів

Презентаційний випуск

ЗМІСТ ЖУРНАЛУ

ІНТЕРВ’Ю

Реально оцініть інфекційні ризики та застосуйте доказові заходи
Як зробити робочий простір безпечнішим, чи справді вакцинація є найефективнішим методом для боротьби з коронавірусною інфекцією, а питання відсторонення від роботи невакцинованих працівників обґрунтованим, як не заразитися коронавірусом штаму «Омікрон», про заходи профілактики інших інфекційних захворювань на підприємстві читайте в інтерв’ю Андрія Александріна.

НОВЕ В ОХОРОНІ ПРАЦІ

Суть відмінностей між планами заходів та стратегією в ризик-орієнтованій СУОП

ПАМ’ЯТКА

Вимоги пожежної безпеки до газового обладнання

МОНІТОРИНГ ЗАКОНОДАВСТВА

БЕЗПЕКА ПРАЦІ

Виконання будівельних робіт. Мінімізуємо вплив ризиків
Мінімізація впливу ризиків на працівників, які залучені на будівництві Послідовність дій при оцінці ризиків. Планування охорони праці на будівельних майданчиках.

ПАМ’ЯТКА

Як мінімізувати ризики на будівельному майданчику

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

Засоби захисту під час роботи на висоті — надійна страховка від падіння
Під час виконання робіт на висоті непоодинокі випадки порушення вимог безпеки, як з боку роботодавця, так і працюючих, що призводить до нещасних випадків, які в більшості своїй закінчуються летальними або тяжкими наслідками Про засоби захисту, що мінімізують ризики т а допоможуть зберегти життя та здоров’я працівників, дізнавайтеся з цього матеріалу.

ДОСВІД ЕКСПЕРТА

Нещасний випадок на виробництві. Що треба знати та як діяти правильно
Терміни, які потрібно знати для професійного спілкування. Організація розслідування: дії потерпілого, працівника, який виявив нещасний випадок або свідка, керівника робіт, закладу охорони здоров’я, роботодавця. Зразки документів, що оформляються при розслідуванні нещасного випадку.

АКТУАЛЬНЕ ПИТАННЯ

Дистанційна та надомна робота. Безпечні умови праці та соціальний захист
Про заходи яких треба вжити для ознайомлення дистанційно працівників з наказами (розпорядженнями), повідомленнями, а також про проведення всіх видів інструктажів і розслідування нещасних випадків та соціальний захист дізнавайтеся із цієї статті.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Водій КТЗ. Медичий огляд, інструктаж, робота та відпочинок
Про те, хто організовує та як має проходити передрейсовий медичний огляд водіїв колісних транспортних засобів,, про інструктаж з безпеки руху водіїв КТЗ, про забезпечення ЗІЗ, особливості регулювання робочого часу, часу відпочинку та багато іншого — читайте у відповідях нашого постійного експерта та завантажуйте безплатно зразки необхідних документів.

Стажування (дублювання). Як організувати та допуск до роботи
Які види та цілі стажування передбачені законодавчо; як визначити, працівники яких професій повинні проходити стажування (дублювання); чи має працівник, при прийнятті на роботу на інше підприємство, проходити навчання і перевірку знань з питань охорони праці, якщо термін дії посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці, що було видане на попередньому місці роботи, ще не закінчився — відповіді на актуальні запитання, що стосуються стажування, читайте в матеріалі нашого експерта.

ВІДПОВІДАЄМО. ТОП-100 ЗАПИТАНЬ ДО ЕКСПЕРТІВ

Розсилка новин