Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Архів номерів

Презентаційний випуск

ЗМІСТ ЖУРНАЛУ

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

Нітрилові рукавички: крок уперед! Вміти вигідно застосовувати

ДОСВІД КОМПАНІЙ

Поведінкова безпека — шлях розбудови середовища без аварій та травм
У цьому матеріалі ділимося досвідом компанії «Укрнафта» щодо такого поняття як «поведінкова безпека». Дієві рекомендації від фахівця своєї справи допоможуть розібратися з болючим питанням, а зручна візуалізація та реальні приклади документів — запровадити цей досвід на своїх підприємствах.

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

Готуємося до перевірки стану безпеки та гігієни праці
Де знайти план перевірок і хто їх здійснюватиме? Переліки питань якими керуються інспектори Держпраці. Приклади заходів для підготовки до перевірки. Все це у матеріалі від нашого постійного експерта.

ДОКУМЕНТИ З ОП

Безпекова основа. Перелік документів з ОП, які мають бути на підприємстві
Спеціалістам, які щойно розпочинають свій трудовий шлях, надамо перелік документів з ОП, які мають бути на підприємстві — ми назвали цей перелік «безпекова основа». Порядок у документах, їх структурованість, якісне планування — є шляхом до безпеки. І перевіряти цю основу варто не лише новачкам, а й досвідченим практикам, тим паче на початку року!

АКТУАЛЬНЕ ПИТАННЯ

Убезпечте офіс від вогню. Про складні речі простими словами
Доволі часто, керівники суб’єктів господарювання відчувають хвилювання не перед фактом виникнення пожежі, не перед загрозою матеріальних збитків та травмування персоналу, а, напевно, перед перевірками. Саме тому автор вирішив донести до читача складні речі простими словами. Він не просто цитуватиме вимоги Правил пожежної безпеки в Україні та інших нормативно-правових актів, а спробує пояснити навіщо ці вимоги потрібні.

ПАМ’ЯТКА

COVID-19: безпечна поведінка працівника

Дистанційна робота не форс-мажор. Що має знати роботодавець
З початком пандемії коронавірусної інфекції, було прийнято низку законодавчих актів, якими спрощено процедуру переходу на дистанційну (надомну) роботу для окремих категорій працівників. При цьому роботодавцям довелося самостійно вирішувати режим забезпечення окремих вимог законодавства, зокрема, щодо охорони праці, які продовжують діяти й під час карантину та потребують адаптації до ситуації в країні, яка виникла у зв’язку з COVID-19. Про врегулювання питання віддаленої роботи читайте тут.

Зразок наказу про запровадження на період карантину дистанційної (надомної) роботи

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Виклик «швидкої допомоги» на підприємство. На що сподіватися?
Під час виникнення нещасного випадку на виробництві або раптового погіршення стану здоров’я працівника ми викликаємо бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги. Але, з різних на те причин, «швидка» не завжди приїздить вчасно, медичний працівник може відмовитись пройти на місце нещасного випадку, якщо є загроза його життю та здоров’ю, тож необхідно правильно й своєчасно надати домедичну допомогу. Для цього — важливо завчасно отримати знання та навички з надання такої допомоги.

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ. СУДОВА ПРАКТИКА

Касаційну скаргу робочого органу Фонду залишено без задоволення
Чергове розслідування! Травма в транспортному засобі — нещасний випадок на виробництві чи ні? Чому висновки комісії оскаржувалися? Чи належать Фонд та його робочі органи до переліку осіб, яким надано право оскаржувати зміст актів форми Н-5 та Н-1? Постанова касаційної інстанції. Дізнавайтеся деталі з матеріалу.

ВІДПОВІДАЄМО

ТОП-100 ЗАПИТАНЬ ДО ЕКСПЕРТІВ

ПАМ’ЯТКА

Домедична допомога постраждалим з переохолодженням/відмороженням

Розсилка новин