Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Архів номерів

Презентаційний випуск

ЗМІСТ ЖУРНАЛУ

ПЛАНУЄМО РОБОТУ З ОП

Моніторинг законодавства

ІНФОРМУЮТЬ ПОСАДОВІ ОСОБИ

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку здійснення страхових виплат

ПОДІЇ

VI Міжнародна нафтогазова конференція НЬЮФОЛК НКЦ

Головне завдання для Групи Нафтогаз — удосконалення роботи з охорони праці, екологічної та промислової безпеки

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ

Європейські стандарти безпечних робіт в Україні

ІНТЕРВ’Ю

АССЕКУРО УКРАЇНА — з нами безпечно на висоті та під напругою!
Про компанію, що розвивається і вже заявила себе на ринку засобів захисту, про впровадження сучасних технологій з електронного моніторингу та ідентифікації використовуваних ЗІЗ, системи екстреного дистанційного оповіщення, періодичні випробування спеціального спорядження та обладнання і не тільки — в інтерв’ю Андрія Григоровича Поліщука, директора компанії «АССЕКУРО Україна».

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Пільги та компенсації за важкі та шкідливі умови праці. Як роботодавцю уникнути штрафу та суду
Хто проводить атестацію робочих місць за умовами праці? Організаційне, методичне керівництво та контроль за проведенням роботи з атестації робочих місць. Схема та зразки документів, які необхідно оформляти при проведенні атестації робочих місць за умовами праці. Докладно про проведення атестації робочих місць за умовами праці, як роботодавцю уникнути штрафу й суду за її непроведення та недотримання термінів проведення чергової атестації, дізнаєтеся з цього матеріалу.

Небезпека електромобіля. Як діяти під час виникнення пожежі
Електричні автомобілі стають все популярніші в Україні та зміцнюють позиції на підприємствах, що дбають про «зелені інновації». Проте потрібно не забувати, що електромобілі нерідко спалахують, а джерелом загоряння найчастіше виступають їхні акумуляторні батареї літій-іонного типу. Якими мають бути дії особи, яка керує електромобілем під час його загоряння — дізнайтеся з цього матеріалу.

З 8 листопада діятиме наказ МОЗ № 2153. Обов’язкова вакцинація та вплив на стан охорони праці
Як відсторонення від роботи вплине на стан охорони праці в установі, організації? Законодавча невідповідність щодо питання відсторонення від роботи. Наслідки від дій щодо відсторонення від роботи. На що мають звернути увагу посадові особи?

Спеціальне навчання з пожежної безпеки. На які чинники звернути увагу під час проведення
Якими нормативними документами регулюється, які заходи передбачає та хто має пройти спеціальне навчання з ПБ? У якому випадку можна звільнити працівника від проходження спеціального навчання? Як діяти, якщо немає змоги провести спеціальне навчання на підприємстві де працюють працівники?

ПАМ’ЯТКА

Вимоги до утримання ручних пожежних сповіщувачів

БЕЗПЕКА ПРАЦІ

5 кроків для оцінки величини ризику роботи з хімічними речовинами. Обираємо ЗІЗ і ЗІЗОД

На які запитання потрібно отримати відповіді, щоб виконати оцінку ризиків? Вибір ЗІЗОД, захисного одягу та рукавичок з огляду на небезпеки. Зразок форми для проведення оцінки величини ризику роботи з хімічними речовинами.

ПАМ’ЯТКА

Правила експлуатації кисневих балонів

РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ

Діловодство в охороні праці. Коли оновлювати документи та скільки зберігати
Якими документами керуватися для організації діловодства на підприємстві? Як нумерувати накази з охорони праці? Коли мають оновлюватися нормативні акти підприємства з ОП? Скільки та які саме документи з ОП потрібно зберігати?

В ДОПОМОГУ СПЕЦІАЛІСТУ З ОП

Тестові завдання з охорони праці

НЕЩАСНІ ВИПАДКИ. СУДОВА ПРАКТИКА

Чи притягнуто до відповідальності обвинуваченого, дії якого призвели до негативних наслідків
У публікації, що пропонується увазі читачів, автор розповідає обставини справи та до якої відповідальності притягнуто начальника виробничо-технічного управління одного з приватних будівельних товариств, з вини якого підлеглий отримав тілесні ушкодження руки середньої тяжкості.

ВІДПОВІДАЄМО. ТОП-100 ЗАПИТАНЬ ДО ЕКСПЕРТІВ

Розсилка новин