Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Данько Наталія

Данько Наталія Іванівна — директор ТОВ «Кволіті Юкрейн» (партнер Quality Austria в Україні), автор численних статей в області системного управління, застосування ризик-орієнтованого підходу в системах управління, вимог національного та міжнародного законодавства в сфері охорони праці, провідний аудитор Quality Austria за міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 22000, ISO 45001, ISO 50001, OHSAS 18001: 2007, тренер Quality Austria.

Освіта:
1. НТУУ «Київський політехнічний інститут», хіміко-технологічний факультет, кваліфікація: інженер хімік-технолог, спеціальність: хімічна технологія тугоплавких, неметалевих і силікатних речовин
2. НТУУ «Київський політехнічний інститут», факультет менеджменту та маркетингу, кваліфікація: менеджер, спеціальність: менеджмент у виробничій сфері
3. Berufsgenossenschaftliche Akademie für Arbeitsschutz- und Verwaltung (Hennef, Deutschland) - Академія охорони праці та управління (Хеннеф, ФРН)

Досвід роботи: в нормотворчості в сфері охорони праці - 6 років; в національній та міжнародній сертифікації - 18 років. Також має досвід у якості національного експерта в 4 проектах Європейського Союзу та досвід впровадження систем управління відповідно до вимог різних міжнародних стандартів.

Розсилка новин