Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Данько Наталія

Освіта:

  1. НТУУ «Київський політехнічний інститут», хіміко-технологічний факультет, кваліфікація: інженер хімік-технолог, спеціальність: хімічна технологія тугоплавких, неметалевих і силікатних речовин.
  2. НТУУ «Київський політехнічний інститут», факультет менеджменту та маркетингу, кваліфікація: менеджер, спеціальність: менеджмент у виробничій сфері.
  3. Berufsgenossenschaftliche Akademie für Arbeitsschutz- und Verwaltung (Hennef, Deutschland) — Академія охорони праці та управління (Хеннеф, ФРН).

Досвід роботи в нормотворчості в сфері охорони праці — 6 років у Національному НДІ охорони праці, лабораторія нормативно-правових актів з охорони праці на посаді наукового співробітника.

Досвід роботи в національній та міжнародній сертифікації — 21 рік, з них у національній системі сертифікації — 3 роки, у таких знаних міжнародних органах з сертифікації як TÜV Rheinland, TÜV Nord, Quality Austria — 18 років.

Досвід роботи в якості національного експерта в 4 проєктах Європейського Союзу.

Досвід впровадження систем управління відповідно до вимог різних міжнародних стандартів.

Автор численних статей в області системного управління, застосування ризик-орієнтованого підходу в системах управління, вимог національного та міжнародного законодавства в сфері охорони праці, вимог міжнародних стандартів у сфері управління та їх впровадження тощо.

Місце роботи: Партнер Quality Austria в Україні — ТОВ «Кволіті Юкрейн». Посада: директор.

Провідний аудитор Quality Austria за міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, НАССР, ISO 22000, ISO 45001, ISO 50001.

Розсилка новин