Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПОЖТЕХ — 2019»

08.10.2019

8 - 11 жовтня 2019 р.
Виставки працюють: 8,9,10 жовтня з 10.00 до 18.00. 11 жлвтня з 10.00 до 16.00
Міжнародний виставковий центр  (Київ, Броварський пр-т, 15,  1-й  павільйон)
Вхід вільний

Інформаційна підтримка 
сайт: 
www.iec-expo.com.ua
тел.: (044) 201-11-64 
e-mail: 
protech@iec-expo.com.ua

Організатор - ТОВ «Міжнародний виставковий центр.

Одне з основних завдань – гарантування високого відвідування, вирішується завдяки напрацьованому роками авторитету заходу та великій базі даних контактів, насиченій рекламній кампанії, а також програмі семінарів з особливо актуальних питань у сфері промислової безпеки та цивільного захисту. Програма заходів націлена на створення та підтримку інтересу цільової аудиторії відвідувачів та ЗМІ. Ми пропонуємо різноманітність подій: від видовищних (демонстраційні покази гасіння осередків загорянь, порятунок з висоти і т.д.) до інформаційно‑навчальних (семінари, конференції).
Експозиція виставки «Технології захисту/ПожТех» надає повний огляд ринку та можливість спілкування, обміну ідеями та думками в неформальній обстановці з експертами з усіх областей України. Саме тому для Вас, як для учасника, Виставка є ідеальним майданчиком для демонстрації переваг та можливостей продукц

Тематичні напрямки:
пожежна безпека будівель, споруд і територій, технічне оснащення рятувально‑пожежних служб, спеціальних транспортних засобів, техногенна та промислова безпека, засоби індивідуального та колективного захисту персоналу, охорона праці, ліквідація наслідків катастроф природного характеру.

Більше інформаціїРозсилка новин