Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

Семінар «Здійснення ринкового нагляду у сфері відповідальності Держпраці та застосування вимог Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском»

29.11.2018

Законодавство України про ринковий нагляд має за основу змінити систему державного нагляду та контролю за нехарчовою продукцією шляхом зближення її з існуючою системою в країнах Євросоюзу, що відкриває вільний доступ  продукції вітчизняних виробників на світовий ринок.

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 р. № 536 затверджено Технічний регламент рухомого обладнання, що працює під тиском (далі - Технічний регламент).

Затвердження Технічного регламенту сприяє забезпеченню виконання умов для укладення між Україною та ЄС Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА), яка у свою чергу забезпечить вільний доступ відповідного українського обладнання на ринки ЄС на основі взаємного визнання результатів оцінки відповідності. Технічний регламент визначає вимоги до рухомого обладнання, що працює під тиском, з метою забезпечення безпечності та обігу такого обладнання на ринку України.

Враховуючи зазначене, ДП «ГНМЦ» організовує семінари-навчання на тему: «Здійснення ринкового нагляду у сфері відповідальності Держпраці та застосування вимог  Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском».

Зазначені семінари-навчання відбудуться 29-30 листопада 2018 року.

До проведення заходів запрошуються представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Державної служби України з питань праці.

Всі учасники отримають відповідні сертифікати семінару-навчання. 
Звертаємо увагу, що сертифікат ДП «ГНМЦ» є підтвердженням підвищення кваліфікації учасників заходу.

Просимо визначитись з бажаною датою (з запропонованих) семінару-навчання та надіслати заявку на участь у семінарі-навчанні на бланку підприємства за формою, що додається на адресу: 04060, м. Київ, вул. Вавілових, 10-А, факс: (044) 453-75-96, 440-14-77, 453-96-92, 453-97-37, e-mail: dogovor@gnmc.kiev.ua.
Телефон для довідок: 095-805-72-04, 067-413-08-14.

Заявка на надання інформаційно-консультаційних послуг
семінар-навчання на тему: «Здійснення ринкового нагляду у сфері відповідальності Держпраці та  застосування вимог  Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском»
(обов’язково вказати дату проведення семінару-навчання!)


Прізвище, ім'я
та по батькові

Місце роботи,
посада

Контактний телефон,
е-mail

Примітка

 

 

 

 

 Розсилка новин