Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

Семінар-практикум «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ: правові засади та сучасні рішення»

30.05.2018
Дата проведення  30 травня 2018 р.
Місце проведення — м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 11 А
Час проведення 10.00–15.00
 

Запрошуємо спеціалістів з пожежної безпеки, посадових осіб і працівників підприємств, установ та організацій із забезпечення техногенної безпеки, що є складовою виробничої, експлуатаційної та іншої діяльності.

 
У програмі:
1. Все про правові засади систем забезпечення пожежної та техногенної безпеки. Основні проблемні питання.
2. Визначаємо ступінь ризику від провадження господарської діяльності згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1043.
3. Ідентифікуємо та декларуємо безпеку об’єктів підвищеної небезпеки згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 956.
4. Детально про порядок подання і реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам пожежної безпеки (нова форма).
5. Організаційні заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки. Об’єктова документація з питань пожежної та техногенної безпеки.
6. Основні інженерно-технічні заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки. Засоби захисту від впливу небезпечних чинників надзвичайних ситуацій.
7. Готуємо підприємства до проведення перевірок стану пожежної та техногенної безпеки.
8. Шляхи оптимізації заходів у сфері пожежної та техногенної безпеки.
9. Відповіді на запитання, консультації.
 
Лектор
  Анатолій Павлович Рожков — експерт з питань пожежної та техногенної безпеки. Здійснює оцінку протипожежного стану об’єктів на території України. Розробив низку концепцій протипожежного захисту для великих і складних об’єктів і комплексів. Має великий досвід роботи у сфері забезпечення пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, розробки нормативних документів, комплексів протипожежного захисту, проведення консультацій, реалізації проектів тощо.

 

Лектор розповів, які основні питання буде розглянуто під час семінару:

Реєстраційний внесок780 грн

 
Інформаційна підтримка:
(044) 507-2227 (28), (073) 305-8016
Е-mail: seminar@mediapro.com.ua
 
 
 


Розсилка новин