Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

«Інфекційна безпека підприємств». Запис вебінару

13.01.2022

В рамках розвитку проєкту «Охорона праці і пожежна безпека» відбувся онлайн вебінар «Інфекційна безпека підприємств», спікером якого став Андрій Александрін, лікар-епідеміолог, кандидат медичних наук, засновник та СЕО Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC).

Ключова тематика заходу — готовність працівників та роботодавців до нової вірусної хвилі, яка очікується вже найближчим часом. Експерт поділився практичними порадами, які допоможуть скласти чіткий алгоритм дій, під час загрозливої епідеміологічної ситуації, для збереження життя та здоров’я колективу і уникнення кризового становища на будь-якому підприємстві.

Андрій Александрін взяв до уваги такі провідні теми:

  • Відповідальний за інфекційну безпеку на підприємстві в сучасних умовах.
  • Сезонні хвилі інфекції — як максимально убезпечити працівників.
  • Непотрібні девайси.

В режимі спілкування експерт відповідав на усі питання слухачів і дав фахові настанови, які скоординують роботу підприємств в сучасних умовах пандемії. Зараз як ніколи усі потребують фахових знань саме у сфері медицини, адже загроза зараження присутня з нами постійно, особливо під час виконання професійних обов’язків. Але якщо вводити жорсткий карантин — бізнес від цього лише страждатиме. Тому спікер наголосив на тому, що в першу чергу потрібно розробити чіткий алгоритм дій.

До вебінару долучались фахівці різної професійної діяльності, керівники установ та наймані працівники.

Реєструйтеся та отримайте запис вебінару БЕЗКОШТОВНО.Розсилка новин