Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

Cемінар «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском. Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання»

16.10.2018

У зв’язку з набуттям чинності нових нормативно-правових актів з охорони праці ДП «ГНМЦ» організовує 16-18 жовтня 2018  року семінар-навчання на тему: «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском. Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання».

Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском НПАОП 0.00-1.81-18 (далі – Правила) поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, що займаються монтажем, демонтажем, експлуатацією (використання за призначенням, технічне обслуговування, ремонт), модифікацією (реконструкція чи модернізація), перевіркою технічного стану (технічний огляд, експертне обстеження) обладнання, що працює під тиском, вищим 0,5 бар. Зазначені Правила обов’язкові для виконання всіма працівниками, що займаються модифікацією (модернізацією, реконструкцією), монтажем, демонтажем, налагодженням, технічним обслуговуванням, ремонтом, технічним оглядом та експлуатацією обладнання, що працює під тиском, вищим 0,5 бар.

Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання НПАОП 0.00-1.80-18 (далі – Правила) поширюються на суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, що займаються монтажем, демонтажем, експлуатацією (використання за призначенням, технічне обслуговування, ремонт), модифікацією (реконструкція чи модернізація), перевіркою технічного стану (технічний огляд, експертне обстеження) вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.

Запрошуємо на семінар–навчання зазначених осіб та викладачів відповідних Правил.

Звертаємо увагу! Програмою семінару-навчання  передбачено:
16-17 жовтня 2018 року - теоретичне навчання з Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском та/або Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (організовується у залі для засідань Головного управління Держпраці у Київській області).
18 жовтня 2018 року – практична робота у комп’ютерному класі з опрацювання тестових питань з відповідних Правил (організовується у ДП «ГНМЦ»). Перевірка знань з  зазначених НПАОП комісією Держпраці (організовується у ДП «ГНМЦ»).

Реєстрація учасників з 9.00 до 11.00.
Початок семінару-навчання об 11.00.   

До проведення заходу запрошені розробники нових Правил, представники  Держпраці, а також досвідченні фахівці-практики підприємств України.

Учасники заходу після успішної перевірки знань отримають відповідні посвідчення.

Під час заходу, за бажанням замовника, є можливість  навчання та проходження перевірки знань, як обох Правил так і одного з зазначених Правил.

Заявки просимо надсилати на бланку підприємства за формою, що додається на адресу: 04060, м. Київ, вул. Вавілових, 10-А, факс: (044) 453-75-96, 440-14-77, 453-96-92, 453-97-37,
e-mail: dogovor@gnmc.kiev.ua.

УВАГА! У заявці обов’язково зазначити які саме потрібні НПАОП для проходження навчання!
Заявка на надання інформаційно-консультаційних послуг
семінар-навчання на тему: «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском. Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання»
 (16-18 жовтня 2018 року )

Прізвище, ім'я
та по батькові

Місце роботи,
посада

Контактний телефон,
е-mail

Примітка!
Зазначити, який саме потрібен
НПАОП 0.00-1.81-18 чи 0.00-1.80-18

або  вивчення обох НПАОП

 

 

 

 

 

Телефон для довідок 067-413-08-14


Розсилка новин