Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Події

Повернутися до переліку подій

Авторський тренінг «Активні психологічні методи у виробничому навчанні з охорони праці»

23.01.2019

Шановні керівники установ, організацій, підприємств та підрозділів, спеціалісти з персоналу, охорони праці та виробничої безпеки!

До Вашої уваги відкритий практичний психологічний тренінг з підвищення ефективності виробничого навчання, авторський курс
«Активні психологічні методи
у виробничому навчанні з охорони праці»

Автор-розробник і тренер - доктор психологічних наук, фахівець
з питань психології безпечної праці людини на виробництві
Гріньова Ольга Михайлівна

Тренінг відбудеться: 23 січня 2019 р.  з 10-00 до 16-00 у м. Києві.

Зміст тренінгу:

Тема 1 «Психологічні техніки підвищення уваги слухачів при проведенні інструктажів та лекцій з ОП. Техніки аргументації та переконання (з практикумом)»
Тема 2 «Психологічні умови ефективності візуалізації в ОП: 1) презентації та виступу доповідача з питань ОП, 2) плакатів з ОП, 3) відео-інструктажів з ОП(з практикумом)»
Тема 3 «Сучасні зарубіжні та вітчизняні технології проведення дискусії. Типи людей в умовах комунікації та умови ефективної взаємодії з ними (з практикумом)»
Тема 4 «Гейм-технології»: елементи ділових та рольових ігор та їх можливості для відпрацювання вмінь безпечної поведінки людини в умовах ОП (з практикумом)»
Тема 5 «Активні засоби регуляції емоційних станів та покращення емоційного клімату в групі учасників виробничого навчання, підвищення їх активності та створення бажання працювати разом в умовах навчання (з практикумом)»

Цей тренінговий курс є практичним: усі теми не лише розкриваються в лекційному форматі, але й відпрацьовуються у практичних вправах учасниками тренінгу.

Переваги тренінгу: не лише формування уявлень, але й розвиток під керівництвом тренера практичних умінь розробки власних технік активного навчання з ОП. Ви вдосконалите Ваші вміння з ефективного виступу пере аудиторією, «володіння» аудиторією, управління дискусією та поведінкою її учасників, розробки власних «гейм-технологій» та практичних вправ.

У процесі навчання використовуються, крім лекційних матеріалів, інтерактивні: диспути, дискусії, рольові та ділові ігри, мозковий штурм, моделювання ситуацій, наближених до реальної дійсності, метод кейсів, індивідуальні та групові консультації.   

Ви отримаєте:

  1. навчання за сучасними активними методиками,
  2. презентаційні матеріали до кожної теми,
  3. психодіагностичні методики,
  4. додаткову довідкову тренінгову психологічну літературу,
  5. інформаційно-консультаційну підтримку тренера упродовж 1 міс. Після проходження курсу.

Вартість участі в тренінгу - 1200 грн. (з ПДВ).

Організатор навчання в Україні:

ТОВ «РЕЙМОС» (‘Ramose’ - міжнародні тренінги з ризик-менеджменту в Україні),
м. Київ, 02140. Просп. П. Григоренка, 39Б, ЄДРПОУ/ДРФО 41425207,
рахунок № 26001052655900 в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ 14360570, код банку 320649),

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ: e-mail: ramose.group@gmail.com, т.+380952231449, +380971722078Розсилка новин