Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Щомісячний журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Чому варто обрати саме журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА»

Наш журнал на сьогодні є провідним виданням галузі. Ставлячи за мету надати якісну консультативно-інформаційну підтримку спеціалістам, зайнятим у галузі охорони праці та пожежної безпеки, щодо широкого кола професійних питань, ми постійно публікуємо найбільш цікаві та актуальні для фахівців матеріали.

Ексклюзивна інформація, яка публікується у нашому виданні, допоможе вам завжди знайти правильне рішення з широкого спектру питань охорони праці та пожежної безпеки. Це справжня скарбниця корисної інформації. Кожен номер містить історії успіху українських компаній, досвід і поради провідних експертів. До того ж, журнал є постійним учасником, співорганізатором та організатором профільних виставок та заходів.

У 2022 році журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА» опублікує серію спеціальних випусків, які будуть доступні як у наборі із журналом, так і окремо.

Спеціальні випуски, які за наповненням є справжніми підручниками з вузькопрофільною інформацією, виходитимуть щоквартально.

Зокрема, у I кварталі вийде друком спецвипуск «Особливості нового Технічного регламенту: обираємо ЗІЗ правильно». Ви отримаєте фахові поради, як визначити чи засіб є безпечною продукцією, дізнаєтеся про зобов’язання імпортерів та дистриб’юторів, нові вимоги до документації, перевірок якості ЗІЗ, проведення процедури оцінки відповідності таким вимогам, правила маркування зазначених засобів та введення їх в обіг, конкретизацію ЗІЗ для захисту від певних ризиків, здійснення державного ринкового нагляду щодо надання на ринку та вільного обігу ЗІЗ, як без ускладнень перейти на дотримання нових вимог.

У IІ кварталі буде опубліковано спецвипуск «Декларація МТБ з охорони праці: нова процедура отримання» — посібник, в якому будуть представлені зразки наказів, інструкцій, положень з охорони праці та ви отримаєте відповіді на найпопулярніші запитання: кому необхідно оформити декларацію відповідності матеріально-технічної бази з охорони праці; як її оформити; як провести аудит з питань охорони праці; яким має бути перелік документів для реєстрації декларації; хто реєструє декларацію та термін її дії.

У IІІ кварталі буде опубліковано спецвипуск «Медогляди — що має знати спеціаліст з ОП». Ви дізнаєтеся про нормативне регулювання та етапи підготовки до проведення медичних оглядів; про покроковий алгоритм організації медоглядів; хто обов’язково має їх проходити; яка періодичність проведення та відповідальність за відмову від медогляду; де і як зберігати результати медоглядів; чи нещасний випадок на підприємстві є підставою для позачергового медогляду. Отримаєте зразки наказів, списків, направлень, актів, листів тощо.

У IV кварталі спецвипуск буде присвячений пожежній безпеці — «Заходи пожежної безпеки: готуємось до перевірки». У спецвипуску Ви отримаєте професійні рекомендації для забезпечення надійного протипожежного захисту; дізнаєтеся все про декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки; про перелік документів, які можуть запросити для перевірки; на що слід звернути увагу, перш ніж свою увагу на це зверне інспектор; про встановлення систем автоматичного пожежогасіння та систем пожежної сигналізації, про договір на їх обслуговування.

Переваги журналу Погортати журнал Придбати
 

Розповсюдження: за передплатою
Періодичність: щомісяця
Колірність: чорно-білий + колір
Мова: українська
Обсяг: 88 с.
Передплатні індекси:
• 49609
— щомісячний
• 89092 — піврічний
• 68458 — на електронну версію (Живий журнал) 
Інтернет-магазин: www.mediapro.ua

Надсилайте запитання на адресу pr_oppb@mediapro.ua, або звертайтеся за тел. (044) 568-5139 (внутр. 302)

Видання


Розсилка новин