Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Щомісячний журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Чому варто обрати саме журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА»

Наш журнал на сьогодні є провідним виданням галузі. Ставлячи за мету надати якісну консультативно-інформаційну підтримку спеціалістам, зайнятим у галузі охорони праці та пожежної безпеки, щодо широкого кола професійних питань, ми постійно публікуємо найбільш цікаві та актуальні для фахівців матеріали.

Ексклюзивна інформація, яка публікується у нашому виданні, допоможе вам завжди знайти правильне рішення з широкого спектру питань охорони праці та пожежної безпеки. Це справжня скарбниця корисної інформації. Кожен номер містить історії успіху українських компаній, досвід і поради провідних експертів. До того ж, журнал є постійним учасником, співорганізатором та організатором профільних виставок та заходів.

У 2021 році журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА» опублікує серію спеціальних випусків, які будуть доступні як у наборі із журналом, так і окремо.

Спеціальні випуски, які за наповненням є справжніми підручниками з вузькопрофільною інформацією, виходитимуть щоквартально.

Зокрема, у I кварталі вийде друком спецвипуск «Оцінка ризику та організація інфекційної безпеки на підприємстві: виклики Covid-19», з якого ви дізнаєтеся про фахові поради які, допоможуть у вирішенні питання організації інфекційної безпеки на підприємстві: як запобігти паніці, здійснити контроль за інформаційним простором в умовах поширення інфекції і сформувати правильні норми соціальної поведінки та взаємодії; як швидко та ефективно реагувати на нові виклики — зміни в регламенті роботи та головні заходи протидії; усунення інфекційних ризиків задля збереження працездатності кожного підприємства, з урахуванням специфіки його роботи.

У IІ кварталі буде опубліковано спецвипуск «Засоби індивідуального захисту органів дихання та шкіри». У виданні буде надана докладна інформація про засоби захисту, що передбачені в нормативно-правових актах з охорони праці, які вимоги до них, порядок визначення потреби у ЗІЗ, як правильно організувати, оформити та проконтролювати їх наявність у працівників, норми, порядок видачі та використання, догляд і обслуговування, порядок утримання, забезпечення понад встановлені норми. Ви дізнаєтесь про засоби захисту шкіри — від найпростіших до спеціальних, про захист органів дихання від інгаляційного впливу небезпечних хімічних та інших шкідливих речовин (присутніх у вигляді аерозолів, пари або газів).

У IIІ кварталі вийде з друку спецвипуск — «Організація роботи осіб, які відповідають за пожежну безпеку» — посібник, в якому йтиметься про законодавчі вимоги, організаційно-розпорядчі документи відповідальних за пожежну безпеку підприємства, про заходи для забезпечення ПБ підприємства, про проходження навчання, обов’язки щодо забезпечення пожежної безпеки, утримання та експлуатацію засобів протипожежного захисту, плани евакуації, інструкції та інструктажі з пожежної безпеки.

У IV кварталі спецвипуск буде присвячений пожежній безпеці — «Дії та правила поведінки під час пожежі». З видання ви дізнаєтесь про первинні засоби пожежогасіння, як діяти в разі пожежі, що робити, якщо людина перебуває в осередку пожежі, як допомогти людині на якій горить одяг, як правильно надати домедичну допомогу при опіках та отруєнні чадним газом. Отримаєте професійні рекомендації для забезпечення надійного протипожежного захисту.

Переваги журналу Погортати журнал Придбати
 

Розповсюдження: за передплатою
Періодичність: щомісяця
Колірність: чорно-білий + колір
Мова: українська
Обсяг: 88 с.
Передплатні індекси:
• 49609
— щомісячний
• 89092 — піврічний
• 68458 — на електронну версію (Живий журнал) 
Інтернет-магазин: www.mediapro.ua

Надсилайте запитання на адресу pr_oppb@mediapro.ua, або звертайтеся за тел. (044) 568-5139 (внутр. 302)

Видання


Розсилка новин