Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Щомісячний журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Чому варто обрати саме журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА»

Наш журнал на сьогодні є провідним виданням галузі. Ставлячи за мету надати якісну консультативно-інформаційну підтримку спеціалістам, зайнятим у галузі охорони праці та пожежної безпеки, щодо широкого кола професійних питань, ми постійно публікуємо найбільш цікаві та актуальні для фахівців матеріали.

Ексклюзивна інформація, яка публікується у нашому виданні, допоможе вам завжди знайти правильне рішення з широкого спектру питань охорони праці та пожежної безпеки. Це справжня скарбниця корисної інформації. Кожен номер містить історії успіху українських компаній, досвід і поради провідних експертів. До того ж, журнал є постійним учасником, співорганізатором та організатором профільних виставок та заходів.

А вже з 2020 року журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА» розпочне публікацію серії спеціальних випусків, які будуть доступні  як у наборі із журналом, так і окремо.

Спеціальні випуски будуть виходити щоквартально, а за наповненням стануть справжніми підручниками з вузькопрофільною інформацією.

Зокрема, у I кварталі «Нещасні випадки: розслідуємо за новим порядком» ми розглянемо найбільш поширені нещасні випадки та порядок їх розслідування, дамо актуальні роз’яснення щодо нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, а також зразки документації. Крім того, будуть наведені процедура проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій та повний перелік підстав, за яких нещасний випадок та/або гостре професійне захворювання (отруєння) визнаються пов’язаними з виробництвом. Цей спеціальний випуск стане у нагоді на будь-якому виробництві і в офісі кожного підприємства.

У II кварталі «Навчання з охорони праці» вийде з друку посібник з навчання з питань охорони праці. Системне та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці — основа виробничої безпеки та санітарії, необхідна умова удосконалення управління охороною праці і забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам. Наші експерти на питаннях: навчання з питань охорони праці: організація, види, періодичність, порядок проведення; сучасні технології у навчанні з питань ОП; організація навчання на підприємстві.

У III кварталі «Пожежна безпека підприємства» спецвипуск буде присвячений пожежній безпеці підприємства. Ми зберемо найактуальнішу інформацію з усіх питань ПБ — від планування до необхідних технічних засобів. Не залишиться поза увагою і юридичне підґрунтя: якими законодавчими та нормативно-правовими актами необхідно керуватися. Провідні фахівці дадуть рекомендації щодо розробки і впровадження регламентів гасіння пожеж, евакуації та порятунку з місць пожежі й задимлення. Буде наведено зразок чек-листа для підприємств щодо пожежної безпеки, поради щодо підготовки документів з пожежної безпеки до перевірки ДСНС України.

У IV кварталі «Оцінка ризиків на виробництві»: ідентифікація небезпек та оцінка ризиків; моніторинг рівня ризику та визначення неприпустимого ризику: методи оцінки ризиків; міжнародний стандарт OHSAS 18001; впровадження системи управління професійними ризиками на підприємстві; зразки документації; покрокова інструкція з проведення оцінки виробничих ризиків на підприємстві.

Переваги журналу Погортати журнал Погортати вкладення Придбати
 
Розповсюдження: за передплатою
Періодичність: щомісяця
Колірність: чорно-білий + колір
Мова: російська, українська (статті публікуються мовою оригіналу)
Обсяг: 80 с.

Передплатні індекси: 49609, 89092

Надсилайте запитання на адресу pr_oppb@mediapro.ua, або звертайтеся за тел. (044) 568-5139 (внутр. 302)
Видання

 

 

Наші відео

 

      

 

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЗВЕРНЕННЯ: тел. 0 800 219 977, podpiska@mediapro.com.ua, www.oppb.com.ua


Розсилка новин