6 липня 2016 року
Актуальні новини з охорони праці і пожежної безпеки
|
Найвідоміші пожежі
З тих пір, як людство почало зводити свої будівельні конструкції не з каменю, а з дерева, пожежі стали супутньою частиною прогресу. Протягом всієї історії цивілізації багато великі міста поріднилися тим, що в певний момент своєї історії там відбувалися пожежі.
читати далі »
|
Основні мінуси роботи в нічну зміну
В силу тих чи інших обставин, іноді складається так, що людині доводиться працювати в нічний час: хтось вибирає подібний режим трудового дня за власним бажанням, когось змушують обставини.
читати далі »
|
Прості правила для офісних співробітників
Працівники розумової праці, як правило, ведуть малорухливий спосіб життя. Бізнес леді, секретарі, менеджери та інші офісні співробітники годинами безперервно сидять за моніторами своїх комп'ютерів або перебираючи ділові папери. Але такий, здавалося б, легку працю криє в собі не меншу небезпеку ніж, скажімо, робота за заводським станком.
читати далі »
|
Робота по змінах пошкоджує генотип
Групою вчених з університету в Сурреї було проведено дослідження, згідно з яким робота по змінах згубно впливає на генотип людини.
читати далі »
|
ТОР-10 найнебезпечніших професій сучасності
"Всі професії важливі, всі професії потрібні", - співалось ще у радянській пісеньці. З тих пір багато чого змінилось, а от до важливості та потрібності треба додати ще й небезпечність. Адже ризик є на будь-якому робочому місці незалежно від того, де воно розташоване - на полігоні чи у престижному офісі в центрі столиці. Звісно, називаючи найнебезпечніші професії, можна було б відшукати ловців крокодилів чи приборкувачів акул. Та спустимось до більш прозаїчного місцевого масштабу. Пропонуємо Вашій увазі ТОР-10 небезпечних професій, котрі зустрічаються у нашому житті повсякчас.
читати далі »
|
Чим небезпечна офісна робота
Офісні співробітники намагаються зняти постійне психологічне перенапруження шкідливими звичками, позбавляючись від стресу за допомогою алкоголю, куріння і, перш за все, різноманітного «смачненького».
читати далі »
|
Усі новини »
Експерти роз’яснюють
 

Грибовичі: повторення чорнобильських помилок

Грибовицьке сміттєзвалище — полігон, на який вже понад 60 років звозять тверді побутові відходи зі Львова та кількох менших міст області — «бомба сповільненої дії», яка таки вибухнула й забрала життя чотирьох людей.

Читати далі »
Замовте випуск в редакції »
Подія
 


Ми працюємо для вас – і без живого спілкування з вами робити журнал не можемо.

Щоб подолати дефіцит спілкування, щоб залучити вас до творення журналу, команда «Охорона праці і пожежна безпека» запроваджує
«КАВОВІ П’ЯТНИЦІ В РЕДАКЦІЇ»
Детальніше »
Конкурс
УВАГА! НАГАДУЄМО!

Триває Всеукраїнський професійний конкурс спеціалістів з охорони праці та пожежної безпеки «БЕЗПЕКА ПРАЦІ — 2016»!

 
Детальніше »
Шановні фахівці галузі безпеки та охорони праці!
 

Запрошуємо Вас долучитися до XV Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту/ПожТех-2016», що відбудеться 11-14 жовтня 2016 року. Близько 100 компаній та більше 3000 експертів в галузі пожежної та промислової безпеки, цивільного захисту та охорони праці зустрінуться у найбільшому виставковому центрі України.

Тел.: (044) 201-11-64
E-mail: protech@iec-expo.com.uа
Детальніше »
Приєднуйтеся до нас у соцмережі!
|
Долучайтеся до нас у FB! Більше цікавих новин, акцій та можливостей для спілкування!

Вподобати нашу сторінку в facebook »
З повагою, редакція порталу oppb.com.ua
|
Copyright © 2016 oppb.com.ua. Всі права захищено.
Ви отримали цього листа, оскільки ваша поштова адреса була зареєстрована в базі розсилки порталу oppb.com.ua.