Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

Події

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся до кола найкращих професіоналів!

Вже 30 листопада 2017 року в Києві відбудеться «II Український форум з відновлюваної енергетики‘17» з фокусом на інвестиційні можливості українського ринку відновлюваної енергетики. Організатор Форуму — A7 CONFERENCES, Співорганізатор — Dentons, Генеральний партнер з відновлюваної енергетики – RENTECHNO, Спеціальний Енергетичний Медіа-Партнер – Bloomberg New Energy Finance, Інвестиційний партнер — A7 CAPITAL.

ОВ «Міжнародний виставковий центр» є організатором Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту/ПожТех-2017», який відбудеться з 10 по 13 жовтня 2017 року.

Видавничий дім «МЕДІА-ПРО» спільно з журналом «Екологія підприємства» та Академією ДТЕК запрошує керівників та спеціалістів служб екологічної безпеки, ТОП-менеджерів та HRD на Першу ЕКОконференцію

3 березня 2017 року стартує Національний тур-марафон «Безпека праці — 2017» по найбільших регіональних містах України.

Сьогодні, 11 жовтня, у Міжнародному виставковому центрі відбулося урочисте відкриття Міжнародної спеціалізованої виставки «ПОЖТЕХ – 2016».
Гарячий семінар для фахівців з пожежної та техногенної безпеки в межах Х Міжнародної спеціалізованої виставки «ПОЖТЕХ – 2016»
Ексклюзивно від журналів «Охорона праці і пожежна безпека» та «Екологія підприємства». У програмі:
Вперше в Україні! Журнал «Охорона праці і пожежна безпека» видавничого дому «МЕДІА-ПРО» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці проводить захід національного масштабу в галузі охорони праці – Національний тур-марафон «БЕЗПЕКА ПРАЦІ-2016» Запрошуються представники усіх сфер галузі охорони праці та пожежної безпеки
ЗВІТНІСТЬ У СФЕРІ ЕКОЛОГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ актуальний семінар для керівників та фахівців з екологічної безпеки від журналу «Екологія підприємства»

Сторінки