Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

НОВИНИ

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся прямо зараз до кола найкращих професіоналів!

З 14 по 20 червня відбулася позапланова перевірка у зв’язку зі смертельним нещасним випадком, що стався 9 червня у гірничій виробці першого північного вентиляційного штреку на ВП «Шахта «Великомостівська».
Постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2016 № 741 внесено зміни до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ від 01.08.1992 № 442.
Санитарные нормы приняты с целью защиты здоровья работающих и населения

У Пакистані в результаті перекидання і вибуху бензовоза на шосе загинуло понад 150 осіб, десятки людей поранені, повідомляє Новоє Время з посиланням на Радіо Свобода.

Швидкому поширенню вогню під час пожежі в житловій висотці Grenfell Tower в Лондоні, в результаті якого загинули 79 осіб, сприяв незвичайний дизайн будівлі.
Працівник отримав опіки внаслідок вибуху в цеху заводу залізобетонних конструкцій, що стався 23 червня. Потерпілий перебуває під наглядом лікарів.
Пестициди, якими користуються в сільському господартві для боротьби з шкідниками і хворобами рослин і тварин, що належать до різних груп хімічних сполук (хлорорганічних, фосфорорганічних, карбамідовіх, препаратів міді, ціаніду та інших), застосовують на різних етапах сільськогосподарського виробництва, починаючи від підготовки насіння до висіву і до обприскування рослин у період їх вегетації.
22 червня о 18:55 за номером 101 надійшло повідомлення про пожежу кафе-бару, розташованого на вул. Одеська с. Коблево Березанського району. Рятувальників сповістили очевидці.
Підготовка земельних ділянок до виконання механізованих робіт
Водії транспортних засобів проходять попередні (періодичні) медичні огляди як працівники, зайняті на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, з урахуванням специфіки діяльності, шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища і трудового процесу, окрім тих, які підлягають оглядам відповідно до наказу МОЗ та МВС України від 05.06.2000 N 124/345 «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 18.07.2000 за N 435/4656 (скасован, діє наказ від 31.01.2013 N 65/80).

Сторінки