Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

НОВИНИ

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся до кола найкращих професіоналів!

У пункті 4 статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» зазначено, що у разі перетворення юридичних осіб здійснюється державна реєстрація припинення юридичної особи, що припиняється у результаті перетворення, та державна реєстрація новоутвореної юридичної особи.
Упродовж минулого тижня (з 16.10 по 22.10) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
Про це голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомив 19 жовтня, в інтерв’ю одному з інтернет-видань.

Правилами пожежної безпеки в Україні, прямо чи опосередковано, визначено ведення різноманітних журналів з обліків, реєстрацій та перевірок. Кількість журналів сягає кількох десятків. Для спрощення зведемо в таблицю ті з них, які прямо визначені ППБУ.

По-перше, якщо атестація не проводилася, але підприємство несе витрати на виплату компенсацій і надання гарантій працівникам (додаткові відпустки, підвищена оплата праці, спецодяг тощо), під час перевірки може виникнути питання правомірності таких виплат, а також проблеми з їх оподаткуванням.

Найчастіше нещасні випадки трапляються під час виконання покрівельних робіт, при встановленні та розбиранні риштувань.

Про це голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомив 19 жовтня, в інтерв’ю одному з інтернет-видань.

У пункті 4 статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» зазначено, що у разі перетворення юридичних осіб здійснюється державна реєстрація припинення юридичної особи, що припиняється у результаті перетворення, та державна реєстрація новоутвореної юридичної особи.

У вівторок, 17 жовтня, в одноповерховому продуктовому магазині Києаі по вул. Котовського сталася пожежа. Рятувальники, які приїхали за викликом, з’ясували, що у магазині сталося коротке замикання електропроводів з послідуючим горінням, яке розповсюдилося на площу 20 кв.м.
І знову добова статистика вражає кількістю загиблих та постраждалих на пожежах у побуті громадян. Вражає і водночас свідчить про те, що з істотним зниженням температурних показників, значно зростає показник смертельних випадків. Адже з настанням холодів, люди одразу починають вмикати несправні обігрівачі та користуються пічним опаленням без належного догляду. І як наслідок — кількість загиблих з початку тижня не зменшується: знову 5 загиблих на пожежах в Україні минулої доби. І це при доволі невеликій кількості займань у житловому секторі за 18 жовтня — 54 випадки. Водночас травми різного ступеню важкості отримали ще 3 осіб, а 3-х вдалося врятувати.

Сторінки