Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

НОВИНИ

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся до кола найкращих професіоналів!

Цими днями південь Європи, особливо Італія, потерпає від антициклону «Люцифер», який спричинив аномально високу температуру повітря, рекордну за весь час спостежень за погодою. Найспекотніше літо за 200 років також позначається величезною кількістю пожеж. Через розжарене повітря займається трава, горять ліси й оселі. Тільки за останній тиждень у пожежах загинуло троє людей.

Читайте в статті Володимира Ященка «Цивільний захист на підприємстві: комісії та документи» у журналі «Охорона праці і пожежна безпека» № 9, 2017 про основні напрями роботи підприємства в сфері цивільного захисту

Хімічна зброя аграріїв. Впровадження інтенсивних технологій в агрокомплексі потребує застосування великої кількості пестицидів — хімічних препаратів для знищення шкідників рослин і тварин.
Роботи в електроустановках належать до робіт підвищеної небезпеки через ризик отримання електротравми.
Возгорания в электроустановках, которым посвящена эта статья, часто служат причиной возникновения промышленных пожаров.
Наразі причини займання невідомі.
В ночь со вторника на среду, 16 августа, под Николаевом произошло обрушение конструкции Константиновского элеватора. 
Видання «Консультант з охорони праці та пожежної безпеки» № 9, 2017 (додаток до журналу «Охорона праці і пожежна безпека») присвячено організації медичного забезпечення на виробництві.

Передусім слід наголосити, що до початку збиральних робіт комбайнер і члени екіпажу повинні пройти інструктаж по техніці безпеки на робочому місці з оформленням в журналі.

Сторінки