Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин

Перевірку не пройшли: В ХНУ під загрозою життя більше 8 тисяч студентів

ХНУ один з найбільших навчальних закладів у Хмельницькому. Університет налічує 9 навчальних та лабораторних корпусів, які в загальному мають площу 58 989 кв.м.

Навчається тут більш-ніж 8 000 людей, в тому числі студенти з інших країн, тому важливо аби все було зрозуміло і просто навіть іноземцю, який погано знає українську.

Перевірити вдалось 3 та 4 корпуси навчального закладу. Попасти в середину не так просто, впускають лише за студентськими, читацькими квитками чи пропусками (так зазначено при вході). Та навіть не бувши студентом ХНУ ми пройшли без перешкод.

Плани евакуації висять на кожному поверсі одразу біля входу. Згідно з ними, аварійні виходи — це основні виходи.

На першому поверсі є один аварійний вихід, щоб вийти через нього під час пожежі потрібно пошукати чергового та попросити в нього ключ.

На щастя поряд є вогнегасники не за склом, ще й зазначили вказівником, що він знаходиться саме тут.

Та не варто радіти, щоб дістати вогнегасник на інших поверхах потрібно пошукати вахтера, який дасть вам ключі. Цікаво й те, що навіть якщо ви на 4 поверсі, то по ключ доведеться бігти на перший.

Цікаво лише, як один черговий вахтер має впоратись з 4-ма поверхами немаленького корпусу?

На поверхах також є таблички, що вказують на вихід.

Ще один запасний вихід, і знову ключі в вахтера. Хоч пісок поряд поставили, у випадку пожежі можна поліпити пасочки намагатись загасити пожежу ним.

На 4 поверсі є вихід на дах, ключ від якого в вахтера. Також зазначили, що вогнегасники теж в нього. Тож у випадку пожежі в ХНУ, потрібно шукати саме його — вахтера. Який зовсім не захоче рятуватись з палаючої будівлі сам, а з радістю бігатиме по всьому корпусу з ключами та вогнегасниками.

Можна зробити висновок, що про безпеку своїх студентів попіклуватись забули. Сподіватимемось, що кожен зробить висновки для себе та зовсім скоро не буде лячно відпускати свою дитину "гризти граніт науки".

Джерело: www.0382.uaРозсилка новин