Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин
Аварії та нещасні випадки

На Луганщині у шахті, через нестачу кисню, загинув молодий електрик

На шахті "Новодружевська" ПАО "Лисичанськвугілля", що на Луганщині під час роботи на горизонті у 840 метрів, загинув електрик

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на представника уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павла Лисянського.

"Сьогодні вранці приїхав, на одну з шахт ПАТ "Лисичанськвугілля" в місті Новодружеськ Луганській області. Правозахисники і профспілкові активісти повідомили мені, що сталося і попросили з боку Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини провести моніторинг даного випадку", - йдеться у дописі.

За даними Лисянського, минулої неділі (23.09.2018) на шахті "Новодружеськ" ПАТ "Лисичанськвугілля" трапився смертельний випадок.

"23 вересня на 19 пікеті центрального квершлагу (найменування, горизонту 840 метрів (глибина) загинув електрослюсар підземний, 1991 р.н. У хлопця залишилася дружина і двоє дітей", - йдеться у повідомленні.

Лисянський повідомляє, що після візиту на ділянку ВТБ (вентиляція і техніка безпеки) шахти "Новодружеськ", йому стало відомо, що концентрація кисню в гірничій виробці, де перебував електрослюсар, була близько 6%, що нижче допустимої норми (19%), а це порушення норм охорони праці і техніки безпеки.

"У мене одне питання, хто дав такий наряд електрослюсарю? З'ясовуємо. Підготував запити і листи в правоохоронні органи. В даному випадку, явне порушення права на гідні умови праці", - повідомляє Лисянський.

 

Джерело: Depo.Донбас з посиланням на представника уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Луганській і Донецькій областях Павла Лисянського.Розсилка новин