Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин
Пожежна безпека

Чи є обов’язковими заняття з пожежної безпеки на підприємстві?

Яка частота проведень занять (навчання) з пожежної безпеки на підприємстві силами ДСНС, чи є такізаняття обов’язковими і чим це регламентовано?

Відповідь надає експерт із питань пожежної та техногенної безпеки Анатолій Рожков.

Згідно з вимогами ст. 20 Кодексу цивільного захисту України, до завдань і обов’язків суб’єкта господарювання, зокрема, належить здійснення навчання працівників з питань цивільного захисту, у тому числі правилам техногенної та пожежної безпеки, а також проведення об’єктових тренувань і навчань з питань цивільного захисту.
Відповідно до ст. 40 Кодексу цивільного захисту України особи, яких прийнято на роботу, пов’язану з підвищеною пожежною небезпекою, мають попередньо пройти спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум).

М

Матеріал публікується частково! Повна версія — в рубриці «Запитання до експерта» журналу «Охорона праці і пожежна безпека» № 9, 2018

Переконайтеся, що ви передплатили журнал і вся необхідна інформація є під рукою!



 

Розсилка новин