Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

НОВИНИ

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся до кола найкращих професіоналів!

Найчастіше нещасні випадки трапляються під час виконання покрівельних робіт, при встановленні та розбиранні риштувань.

Про це голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомив 19 жовтня, в інтерв’ю одному з інтернет-видань.

У пункті 4 статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» зазначено, що у разі перетворення юридичних осіб здійснюється державна реєстрація припинення юридичної особи, що припиняється у результаті перетворення, та державна реєстрація новоутвореної юридичної особи.

У вівторок, 17 жовтня, в одноповерховому продуктовому магазині Києаі по вул. Котовського сталася пожежа. Рятувальники, які приїхали за викликом, з’ясували, що у магазині сталося коротке замикання електропроводів з послідуючим горінням, яке розповсюдилося на площу 20 кв.м.
І знову добова статистика вражає кількістю загиблих та постраждалих на пожежах у побуті громадян. Вражає і водночас свідчить про те, що з істотним зниженням температурних показників, значно зростає показник смертельних випадків. Адже з настанням холодів, люди одразу починають вмикати несправні обігрівачі та користуються пічним опаленням без належного догляду. І як наслідок — кількість загиблих з початку тижня не зменшується: знову 5 загиблих на пожежах в Україні минулої доби. І це при доволі невеликій кількості займань у житловому секторі за 18 жовтня — 54 випадки. Водночас травми різного ступеню важкості отримали ще 3 осіб, а 3-х вдалося врятувати.
На этот вопрос в журнале «Охорона праці і пожежна безпека» № 2, 2017 отвечает Сергей Семичаевский — научный сотрудник научно-испытательного центра УкрНИИ гражданской защиты.
За інформацією управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, нещасний випадок трапився 16 жовтня 2017 року на ділянці залізничної колії у селі Старий Мізунь Долинського району на Прикарпатті.
16 жовтня 2017 року на адресу ГУ Держпраці у Львівській області від ТОВ «Балмікс» надійшло повідомлення про настання нещасного випадку. Трапився він на будівельному майданчику на вулиці Вербицького у Новояворівську. Чоловік (40 років), який виконував роботи на умовах цивільно-правового договору, загинув внаслідок падіння з дев’ятого поверху новобудови.
У промисловій зоні на околиці міста Суми унаслідок аварії стався викид аміаку. Під час зливу газу виникла розгерметизація автомобільної цистерни ємністю 20 тонн.
У Туреччині, в провінції Ширнак, унаслідок обвалу на вугільній шахті загинуло шестеро шахтарів. Про це повідомив один із турецьких телеканалів.

Сторінки