Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

НОВИНИ

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся до кола найкращих професіоналів!

При ураженні електричним струмом необхідно якомога швидше звільнити потерпілого від струмопровідних частин обладнання. Дотик до струмопровідних частин (мережі під напругою) у більшості випадків призводить до судом м’язів, тобто людина самостійно не в змозі відірватися від провідника. Тому необхідно швидко відключити ту частину електрообладнання, до якої доторкається людина. Будь-яке зволікання при наданні допомоги, а також невміння того, хто допомагає, надати кваліфіковану допомогу, призводить до загибелі людини, яка знаходиться під дією струму.
Власник або уповноважений ним орган розробляє за участю професійних спілок і реалізує комплексні заходи щодо охорони праці відповідно до Закону України «Про охорону праці». План заходів щодо охорони праці включається до колективного договору.

9 грудня о 22:37 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу у магазині на вул. Первомайська с. Грушівка. На виклик прибув черговий караул у складі двох відділень 23 Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. На місці встановлено, що у фойє першого поверху загорілись шини, почали тліти оздоблення стін (вагонка) та металопластикові двері. В приміщенні утворилось щільне задимлення, спрацювала сигналізація.

11 грудня в Україні місцями пориви вітру 15-20 м/с, на високогір'ї Карпат 30-35 м/с; на Закарпатті, вночі і в Полтавській, Чернігівській та Сумській областях сильний мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь; вночі та вранці на дорогах більшості областей ожеледиця.

Комітет з питань соціальної політики та зайнятості населення рекомендував парламенту прийняти законопроект про внесення змін до Закону України «Про охорону праці» у першому читанні

У березні 2018 року очікується значна світова подія для менеджменту охорони праці — офіційна публікація міжнародного стандарту ISO 45001 «Системи управління професійною безпекою та здоров’ям.

Рівність прав жінки і чоловіка закріплено Конституцією України (ст. 24). Разом з тим, трудове законодавство, враховуючи фізіологічні особливості організму жінки, інтереси охорони материнства і дитинства, встановлює спеціальні норми, що стосується охорони праці та здоров'я жінок.

Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Житомирській області стосовно застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «Ферпласт-Україна» шляхом зупинення робіт та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Нещасний випадок трапився вчора, 7 грудня, близько 15:30 на ДП «Стрийський вагоноремонтний завод».

10 грудня 1948 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла розроблену Комісією ООН з прав людини Загальну декларацію прав людини. Саме цей день щорічно відзначається у всьому світі як Міжнародний день захисту прав людини.

Сторінки