Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Новини

Повернутися до переліку новин
Пожежна безпека

Будівля торгового центру розплавила автомобіль: небезпечні сонячні зайчики

За годину перебування власника в магазинах торгового центру в його автомобілі розплавився пластик в обробці кузова і почав димить салон.

Вітрини торгового центру в Ростові на Дону виявилися ідеальною лінзою, яка відобразила міць променів сонячного світла, коли автомобіль опинився в зоні їх зосередження. Нічого не підозрюючи, власник залишив свій Lexus RX на звичайній парковці під магазином. Але коли він повернувся, то не повірив своїм очам.

За словами господаря Lexus, по гучномовному зв'язку його попросили підійти до машини. Він не відразу зрозумів що відбувається: машина не горіла, а диміла і танула під впливом сонячних променів. Розплавилася пластикова обробка на дверях і вікнах автомобіля, а також кермо і підрульові перемикачі.

Фото: Россия 24

Як передає телеканал "Росія 24", на станції техобслуговування підрахували розмір шкоди, що заподіяло сонечко, яке відбивається у вітринах магазинів, і виявилося, що відновлення потребує близько 24 тисяч доларів.

Фото: Россия 24

Власник машини планує судитися з торговим центром, оскільки, на його думку, з їх вини його машина постраждала. Адміністрація ТЦ відмовляється давати які-небудь коментарі.

Джерело: tsn.uaРозсилка новин