Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

КОНСУЛЬТАЦІЇ

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся прямо зараз до кола найкращих професіоналів!

Прошу надати роз’яснення щодо необхідності (або відсутності необхідності) проведення ідентифікації згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки» від 11 липня 2002 р. № 956 на об’єктах, які відповідно до вже проведеної ідентифікації за наказом МНС України «Про затвердження Методики ідентифікації потенційно небезпечних об’єктів» від 23 лютого 2006 р. № 98 визнані потенційно небезпечними. Також прошу визначити необхідність або недоцільність проведення ідентифікації на підприємстві за відсутності потенційно...
Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно оформлювати Акт розслідування нещасного випадку в зв’язку з тим, що співробітник приніс лікарняний лист, в якому в графі «Причина непрацездатності» стоїть помітка (підкреслено) «невиробничі травми — 5»? Ірина, м. Київ
Підкажіть, чи може інспектор Держгірпромнагляду притягнути до адміністративної відповідальності за неведення Журналу реєстрації нещасних випадків невиробничого характеру та неоформлення актів по формі НТ «Акт про нещасний випадок невиробничого характеру»? Які штрафні санкції за це передбачено? Адже обов’язкова наявність акта розслідування нещасного випадку невиробничого характеру при призначенні допомоги по тимчасовій непрацездатності внаслідок травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, чинним законодавством не передбачена, оскільки згідно із ч. 1 ст. 51 Закону...
З підприємства, на якому працює 68 осіб (служба ОП — 3 співробітники) звільнився інженер, який відповідав за пожежну безпеку. Чи можна тимчасово покласти виконання його обов’язків на інженера з ОП, який працює з повним навантаженням (40 год. на тиждень) за суміщенням? Тамара Дмитрівна, Вінницька обл.
У кваліфікаційних вимогах до професії інженера з ОП вказана «вища освіта відповідного напряму підготовки». Що означає ця фраза? Чи можна прийняти на посаду інженера з ОП на підприємство харчової промисловості випускника ВНЗ з економічною освітою? Яке навчання він повинен пройти? Валентина, Київська обл.
Яка періодичність планових перевірок Держгірпромнаглядом (підприємство з середнім ступенем ризику)? Ангеліна, Київська обл.
Какую запись делать в удостоверении о проверке знаний рабочим в подразделениях предприятия: писать полностью Правила безопасной эксплуатации сосудов, грузоподъемных кранов и т. д. (полностью название НПАОП), писать отдельные главы или разделы или же номер и название инструкции по охране труда? Світлана Василівна, Донецька обл.
Де слід проходити медогляд (при прийомі на роботу та періодичний): за місцем реєстрації працівника, за місцем реєстрації підприємства чи у будь-якому місті області? Як провести періодичний медогляд працівникам, які працюють за комп’ютерами (бухгалтери, економісти, інженери)? Катерина, Черкаська обл.
Прошу дать разъяснение по такому вопросу: инспекцией по надзору в сфере пожарной безопасности вынесено постановление о применении предупредительных мер по приостановке эксплуатации склада (отсутствие внутреннего противопожарного водопровода, объект не обеспечен необходимым количеством воды для внешнего пожаротушения). Склад находится в стороне от жилого сектора и производственных предприятий. В районе расположения склада хозяйственно-питьевой и производственный водопроводы отсутствуют. Ближайшие водопроводы находятся на расстоянии более 5 км. Оборудование резервуара для запаса воды не...
Можно ли исключить из Норм бесплатной выдачи СИЗ (согласно п. 74 НПАОП 0.00-3.07-09) выдачу водителю погрузчика берета и перчаток, а вместо комбинезона выдать полукомбинезон и куртку? Если можно, то как правильно это сделать? Екатерина, Запорожская обл.

Сторінки