Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

КОНСУЛЬТАЦІЇ

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся прямо зараз до кола найкращих професіоналів!

Необходимо ли получать разрешение на выполнение работ повышенной опасности (п. 2 Приложения 2 к постановлению КМУ № 1107) при переоборудовании автомобилей для работы на газовом топливе — монтаж газобаллонного оборудования на колесные транспортные средства (п. 17 Приложения 3 к постановлению КМУ № 1107)? Татьяна Дмитриевна, Запорожская обл.
Чи потрібно забезпечувати АЗС системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення? Ольга Михайлівна, Рівненська обл.
Пунктом 4.2.12 НПАОП 0.001.20-98 «Правила безпеки систем газопостачання України» передбачено розробляти ПЛАС в системі газопостачання. Згідно з ч. 1 ст. 20 Кодексу цивільного захисту України, ПЛАС розробляють на об’єкти підвищеної небезпеки (ОПН). Котельня разом із системою газопостачання ідентифікована як потенційно небезпечний об’єкт (ПНО). Держінспекція нагляду в газовому комплексі для погодження пуску газу в котельню вимагає наявності ПЛАС на котельню, посилаючись на п. 4.2.12 НПАОП 0.001.20-98. Кодекс цивільного захисту є законодавчим актом України, який має вищу юридичну...
Чи може відповідальний за пожежну безпеку на підприємстві виконувати функції відповідального за цивільний захист? Семен Павлович, м. Павлоград
Прошу роз’яснити: як фінансуються заходи з охорони праці і витрати на які заходи та засоби відносять до витрат на охорону праці. Валентина, Вінниця
Якими нормативними документами з охорони праці слід керуватись при безпечній експлуатації стелажів для розміщення взуття в демонстраційному залі магазину? Марія, Дніпропетровськ
Наша фірма замовила технічну документацію по розробленню стелажного обладнання із ДСП для торгового залу (не для складу). Після розроблення документації було знайдено фірму, яка виготовила це стелажне обладнання, після чого обладнання було доставлено в торговий зал і змонтовано цією ж фірмою. Але через 3 місяці експлуатації цього стелажного обладнання виявилось, що ДСП та металеві кріплення цієї стелажної системи знаходяться в непридатному для безпечної експлуатації стані, а після ремонту цього обладнання ситуація не покращилась — обладнання залишалось в аварійному стані. Яких...
Прошу надати роз’яснення щодо необхідності (або відсутності необхідності) проведення ідентифікації згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки» від 11 липня 2002 р. № 956 на об’єктах, які відповідно до вже проведеної ідентифікації за наказом МНС України «Про затвердження Методики ідентифікації потенційно небезпечних об’єктів» від 23 лютого 2006 р. № 98 визнані потенційно небезпечними. Також прошу визначити необхідність або недоцільність проведення ідентифікації на підприємстві за відсутності потенційно...
Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно оформлювати Акт розслідування нещасного випадку в зв’язку з тим, що співробітник приніс лікарняний лист, в якому в графі «Причина непрацездатності» стоїть помітка (підкреслено) «невиробничі травми — 5»? Ірина, м. Київ
Підкажіть, чи може інспектор Держгірпромнагляду притягнути до адміністративної відповідальності за неведення Журналу реєстрації нещасних випадків невиробничого характеру та неоформлення актів по формі НТ «Акт про нещасний випадок невиробничого характеру»? Які штрафні санкції за це передбачено? Адже обов’язкова наявність акта розслідування нещасного випадку невиробничого характеру при призначенні допомоги по тимчасовій непрацездатності внаслідок травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, чинним законодавством не передбачена, оскільки згідно із ч. 1 ст. 51 Закону...

Сторінки