Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

КОНСУЛЬТАЦІЇ

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся до кола найкращих професіоналів!

Чи залишається дійсною атестація робочих місць при реорганізації підприємства? Добрий день! Чи буде дійсною атестація робочих місць за умовами праці працівників кухні при реорганізації навчально-виховного комплексу в загальноосвітній заклад? Ольга Фатєєва
Чи можна компенсувати видачу молока грошима Добрий день! Скажіть будь-ласка, чи маю я право компенсувати працівникам, які зайняті на роботах із шкідливими умовами праці, молоко грошима, якщо немає можливості придбати молоко та немає умов для його доставки, зберігання на підприємстві. При цьому у працівників не роз’їзний характер праці. Якщо так, то за якою вартістю необхідно його компенсувати? Тетяна Головко
Нужно ли получать новое разрешение на начало работ при изменении организационно-правовой формы предприятия Наше предприятие сменило организационно-правовую форму с ОАО на коммандитное общество при сохранении прежнего направления производственной деятельности. Нужно ли нам получать новое разрешение на начало работ в Госинспекции техногенной безопасности как вновь созданному предприятию? Елена Громова, инженер по ОТ, Донецкая обл.
Чи можна користуватися у виробничих умовах саморобним заточним або відрізним верстатом? Якщо ні, то яким документом це визначено? Якщо так, то як ввести в експлуатацію таке обладнання? Чи потрібна для цього експертиза ЕТЦ і дозвіл Держгірпромнагляду? Сергій Рожков, м. Київ
Наша компания выполняет работы повышенной опасности по нескольким направлениям: монтаж и демонтаж оборудования, его эксплуатация, обслуживание и ремонт. Региональный ЭТЦ считает, что мы должны получать отдельное разрешение на проведение каждого вида этих работ. Однако в новом постановлении Кабмина № 1107 от 26 октября этого года я не нашла об этом ни слова. Правомерно ли такое требование? Или мы можем получить одно общее разрешение на все виды своей деятельности? Еще один вопрос: нужно ли получать разрешение на изготовление узлов и деталей оборудования повышенной опасности? Олександр...
Минулого місяця мій колега мав на зміні раптовий напад задухи. Якби швидко не прибула медична допомога, невідомо, чим би це закінчилося. Прошу розповісти, якою має бути долікарська допомога за такого стану. Валерій Ковалевський, м. Бурштин Івано-Франківської обл.
У п. 5 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» від 26 травня 2004 р. № 687 визначено, що технічний огляд або експертне обстеження устаткування проводять атестовані в установленому Держнаглядохоронпраці порядку фахівці спеціалізованої, експертної та уповноваженої організації, які безпосередньо не беруть участі в проектуванні, виготовленні, постачанні, придбанні, володінні, користуванні, монтажі, налагоджуванні, технічному...
Прошу допомогти вирішити спірні питання. Відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та п. 5 Переліку робіт з підвищеною небезпекою, посадові особи проходять навчання та перевірку знань перед створеною на підприємстві атестованою комісією з навчання та перевірки знань працівників. Чи складається ця атестована комісія з працівників підприємства, які пройшли навчання в експертно-технічному центрі та отримали відповідні документи? Чи це має бути тільки комісія навчального центру? Якщо це комісія підприємства, то чи є необхідним...

Сторінки