Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

КОНСУЛЬТАЦІЇ

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся прямо зараз до кола найкращих професіоналів!

Сертифікована організація провела на нашому підприємстві атестацію робочих місць за умовами праці та запропонувала перелік пільг і компенсацій для наших працівників, які працюють у важких і шкідливих умовах. Чи може наше підприємство «маневрувати» в межах запропонованого набору? Наприклад, замість видачі молока надати працівникові додаткові дні до відпустки або грошову компенсацію?
На підприємстві проведено атестацію робочого місця зі шкідливими умовами праці. За підсумками атестації встановлено доплату працівникові за роботу в шкідливих умовах. Як слід оформити цю надбавку документально — як окрему доплату (окремим рядком) чи просто «сховати» її в підвищеному розмірі зарплати?
Декілька місяців тому на роботі під час виконання службових обов’язків прибиральниця внаслідок особистої необережності перечепилась за кабель пилосмоку та впавши отримала складний перелом руки. Чи вважається така ситуація виробничим травматизмом?
У підприємства з’явилася необхідність отримання ліцензії на поводження з небезпечними відходами? З чого розпочати та який пакет документів слід підготувати, читайте в статті нашого експерта
На галузевих об’єктах у виробництві, а також під час будівництва, реконструкції, монтажу та ремонту споруд і обладнання часто виконуються так звані вогневі роботи.
Вагу якого вантажу можна піднімати верстатнику (токар, фрезерувальник, свердлувальник) вручну? Яким пормативним актом це визначено?
Какой нормативный акт определяет процедуру получения инженером по охране труда четвертой группы допуска по электробезопасности?

Сторінки