Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

КОНСУЛЬТАЦІЇ

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся до кола найкращих професіоналів!

Як підприємству отримати дозвіл на введення в експлуатацію нових верстатів і навантажувальних механізмів? Які документи готувати? До кого звертатися? Який нормативний документ це визначає?
Чисельність персоналу підприємства менше 50 осіб. Досі функцію відповідального за охорону праці виконував начальник служби охорони підприємства. Його посаду скоротили. Залишилася посада «старший охоронець». Чи можна його призначити особою, відповідальною за охорону праці?
Наказом Мінсоцполітики України від 31 січня 2017 р. № 148 з абз. 2 п. 1.4. Типового положення про службу охорони праці виключено слово «(суміщення)». Прошу пояснити: 1) Які наслідки для підприємств має виключення «(суміщення)»; 2) Чи діє ця норма лише для державних органів влади чи для всіх підприємств будь-якої форми власності?
Прошу пояснити: 1) Які наслідки для підприємств має виключення «(суміщення)»; 2) Чи діє ця норма лише для державних органів влади чи для всіх підприємств будь-якої форми власності?
Які вимоги до приміщень служби охорони праці (кабінету охорони праці) та охорони здоров’я на підприємствах?
Що є підставою для оплати працівникові листка непрацездатності, виданого через отримання травми в побуті?
При проведенні пожежного інструктажу перед початком виробничої практики майстер нам сказав, що у разі пожежі треба негайно сповістити про неї свого керівника. Чи це правильно? Чи треба повідомити ще кудись?
Чи належить до робіт з підвищеною небезпекою робота прибиральника, який використовує дезінфекційні засоби та миє вікна на висоті?
Сертифікована організація провела на нашому підприємстві атестацію робочих місць за умовами праці та запропонувала перелік пільг і компенсацій для наших працівників, які працюють у важких і шкідливих умовах. Чи може наше підприємство «маневрувати» в межах запропонованого набору? Наприклад, замість видачі молока надати працівникові додаткові дні до відпустки або грошову компенсацію?
На підприємстві проведено атестацію робочого місця зі шкідливими умовами праці. За підсумками атестації встановлено доплату працівникові за роботу в шкідливих умовах. Як слід оформити цю надбавку документально — як окрему доплату (окремим рядком) чи просто «сховати» її в підвищеному розмірі зарплати?

Сторінки