Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»

АКЦІЇ

ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ НОВИН

Ви ще не отримуєте професійні новини від нашого порталу
для спеціалістів з охорони праці і пожежної безпеки?

Ми надсилаємо нашим відвідувачам корисні та цікаві статті
й актуальні новини. Абсолютно безкоштовно та без спаму.

Долучайтеся до кола найкращих професіоналів!

Завірюха знижок

Поспішайте! Акція триває з 06.12 до 18.12.2017

Акція «1 репост = комплект подарунків для спеціаліста»

Шановні колеги, редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» презентує одному з Вас трьох «помічників» для щоденної роботи: журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці, журнал реєстрації інструктажів з пожежної безпеки та журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці на робочому місці, а також — квиток на Національний тур-марафон «БЕЗПЕКА ПРАЦІ — 2017» у вашому місті.

Призова передплата — 2017: виграйте путівку в Моршин

Акція «Призова передплата — 2017» є унікальною можливістю для всіх клієнтів Видавничого дому «МЕДІА-ПРО» виграти путівку в курортний Моршин на 7 днів.

Біла п’ятниця 13

П’ятниця знижок — день шалено низьких цін та вигідних пропозицій, день, коли починається період новорічного шопінгу. Припадає він завжди на останню п’ятницю листопада.

Акція «Декада передплати» на 2017 рік — журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Шановні передплатники! Усі, хто оформлює передплату через відділення «Укрпошти», не пропустіть можливості передплатити видання «Охорона праці і пожежна безпека» зі знижкою за спеціальним індексом 89748

Налякані ціни від ВД "МЕДІА-ПРО"

Любі колеги, свято Хеллоуїн завітало і до Видавничого дому «МЕДІА-ПРО» та налякало всі ціни на професійні періодичні видання. Тож поки ціни ховаються, у вас є можливість передплатити журнали зі знижкою понад 20%. Поспішайте, залишається обмаль часу!

Комплект видань за вигідною ціною

Редакція журналу «Охорона праці і пожежна безпека» пропонує придбати унікальний комплект видань «Охорона праці і пожежна безпека» + «Екологія підприємства» за вигідною ціною

З НОВИМ ЛІТОМ!

Передплатіть саме зараз усі видання ВД «МЕДІА-ПРО» на 2017 рік за цінами 2016 року!

УВАГА! ФОТОКОНКУРС!

Якщо ви зареєстровані у соціальній мережі Facebook,
то у вас є можливість виграти цікаві подарунки.
Саме зараз ми проводимо конкурс
«Моя «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА»

АКЦІЯ до Дня охорони праціСтавши передплатником видання «Охорона праці і пожежна безпека» на II півріччя 2016 року отримайте в подарунок комплект журналів реєстрації інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки.

Сторінки