Проект групи компаній «МЕДІА-ПРО»
Отримувати новини

Щомісячний журнал «Охорона праці і пожежна безпека»

Чому варто обрати саме журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА»

Наш журнал на сьогодні є провідним виданням галузі. Ставлячи за мету надати якісну консультативно-інформаційну підтримку спеціалістам, зайнятим у галузі охорони праці та пожежної безпеки, щодо широкого кола професійних питань, ми постійно публікуємо найбільш цікаві та актуальні для фахівців матеріали.

Ексклюзивна інформація, яка публікується у нашому виданні, допоможе вам завжди знайти правильне рішення з широкого спектру питань охорони праці та пожежної безпеки. Це справжня скарбниця корисної інформації. Кожен номер містить історії успіху українських компаній, досвід і поради провідних експертів. До того ж, журнал є постійним учасником, співорганізатором та організатором профільних виставок та заходів.

А вже з 2020 року журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА» розпочне публікацію серії спеціальних випусків, які будуть доступні  як у наборі із журналом, так і окремо.

Спеціальні випуски будуть виходити щоквартально, а за наповненням стануть справжніми підручниками з вузькопрофільною інформацією.

Зокрема, у I кварталі ми розглянемо найбільш поширені нещасні випадки та порядок їх розслідування, дамо актуальні роз’яснення щодо нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, а також зразки документації. Крім того, будуть наведені процедура проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій та повний перелік підстав, за яких нещасний випадок та/або гостре професійне захворювання (отруєння) визнаються пов’язаними з виробництвом. Цей спеціальний випуск стане у нагоді на будь-якому виробництві і в офісі кожного підприємства.

У II кварталі вийде з друку посібник з навчання з питань охорони праці. Системне та систематичне підвищення рівня знань працівників з питань охорони праці — основа виробничої безпеки та санітарії, необхідна умова удосконалення управління охороною праці і забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам. Наші експерти на питаннях: навчання з питань охорони праці: організація, види, періодичність, порядок проведення; сучасні технології у навчанні з питань ОП; організація навчання на підприємстві.

У III кварталі спецвипуск буде присвячений пожежній безпеці підприємства. Ми зберемо найактуальнішу інформацію з усіх питань ПБ — від планування до необхідних технічних засобів. Не залишиться поза увагою і юридичне підґрунтя: якими законодавчими та нормативно-правовими актами необхідно керуватися. Провідні фахівці дадуть рекомендації щодо розробки і впровадження регламентів гасіння пожеж, евакуації та порятунку з місць пожежі й задимлення. Буде наведено зразок чек-листа для підприємств щодо пожежної безпеки, поради щодо підготовки документів з пожежної безпеки до перевірки ДСНС України.

І наостанок ми розповімо про оцінку ризиків на виробництві: ідентифікація небезпек та оцінка ризиків; моніторинг рівня ризику та визначення неприпустимого ризику: методи оцінки ризиків; міжнародний стандарт OHSAS 18001; впровадження системи управління професійними ризиками на підприємстві; зразки документації; покрокова інструкція з проведення оцінки виробничих ризиків на підприємстві.

Переваги журналу Погортати журнал Погортати вкладення Придбати
 
Розповсюдження: за передплатою
Періодичність: щомісяця
Колірність: чорно-білий + колір
Мова: російська, українська (статті публікуються мовою оригіналу)
Обсяг: 80 с.

Передплатні індекси: 49609, 89092

Надсилайте запитання на адресу pr_oppb@mediapro.ua, або звертайтеся за тел. (044) 568-5139 (внутр. 302)
Видання

 

 

Наші відео

 

      

 

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЗВЕРНЕННЯ: тел. 0 800 219 977, podpiska@mediapro.com.ua, www.oppb.com.ua


Розсилка новин